Skocz do zawartości

Wybór głośników 2.1 - microlab


Recommended Posts

Witam. Mam dylemat. Mianowicie podjąłem decyzje o zakupie nowych głośników 2.1 i rozważam pomiędzy kilkoma modelami. Są to:

 

Microlab FC-330

Microlab FC-530 (czym się w sumie różnią od FC-330? czy warto dopłacać? są lepsze od 330?)

Microlab FC-550

 

Po długich przeszukiwaniach internetu jednak zdecydowałem się na firmę microlab gdyż ani creative, ani logitech ze swoimi płaskimi basami i kiepskim wykonaniem (głównie satelitek) nie przemówiły do mnie. Więc postanowiłem wydać swe pieniądze na microlaby/modecomy. Tylko pomóżcie mi wybrać model bo jestem w kropce...

Link to post
Share on other sites

ekhm fc-530 maja swój equalizer a fc-330 tego nie ma...

woofer jest znacznie większy niż w fc-330, zarazem 530 ma odrobinę większą moc i lepsze brzmienie...

co do 550 ma całkiem inny design jest czarny... nie tak jak 530 i 550 drewniano podobne...

jest tez kwestia ceny fc-330 to wydatek do 180zł, 530 do 280zł, 550 można kupic do tych 250zł...

więc wybór należy do ciebie !! :)

pzdr

 

łap jeszcze stronkę

http://www.microlab.cn/product/speakers ... ne/530.htm

Link to post
Share on other sites

powiem Ci kolego, ze bedziesz rozczarowany z tych "głośników"

 

polecam Ci sprawdzone firmy:

Creative T3100

Logitech Z-4

albo Altec Lansing (jakieś :))

wszystkie są w podobnej cenie!!

 

no chyba, że naprawde słyszałes i miałes okazje porównac te głośniki ktore wymieniles. dobrego "basu" nie masz sie co spodziewac w takiej cenie ;-) sytuacje ratuje dobre stereo :) co było 1000 razy wałkowane na tym forum ;-)

 

patrz tez na to, ze jak postawisz sub`a pod biurkiem to bedzie dudnił nawet przy niewielkiej mocy- a jest to niestety męczące. no ale kto co lubi- wolny kraj :)

 

powodzenia :)

 

EDIT:

jaki bas mozna osiągnąc przy 16cm głośniku? ;) (pytanie retoryczne)

Link to post
Share on other sites

Dopiero mam je od wczoraj, recka będzie na pewno.

 

Obejrzałem wczoraj z narzeczoną Królestwo Niebieskie, powiem krótko brzmienie jest niesamowite, i słychać wszystkie szczegóły. Szczerze polecam.

 

Zamówię sobie porządne kable i będzie jeszcze lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...