Skocz do zawartości

GTX 660 wymiana na 760 czy 770


Recommended Posts

Witajcie

 

Od ostatniej wymiany mojego sprzętu minęły już 2lata. Chciał bym zmienić kartę na coś lepszego patrz Wiedźmin 3. Co prawda 660 na średnich zapewne dała by sobie radę ale wole przynajmniej wysokie detale. Drugą sprawą to fakt że chcę kupić kartę z drugiej ręki z gwarancją. A obecnie nie stać mnie na GTX 970 który miał być moim priorytetem. Mam kupca na swoją kartę za 500zł a na Allegro znalazłem 760 za 700zł MSI Gaming oraz 770 Lightning za 900 zł wiec nie dołożę dużo. Tylko teraz chciał bym was prosić o radę co wybrać. Chyba że polecicie mi coś lepszego. Oczywiście wolał bym coś z 4gb ale to z reguły koszt ponad 1000zł a na Radeonach się nie znam i za specjalnie nie chciał bym go kupować.

serdecznie prosił bym was o radę w tym temacie.

Edytowane przez Po1nter
Link to post
Share on other sites

Za lekko ponad 900 masz używkę R9 290, która przebija wyżej wymienione i ma 4GB pamięci, z którymi spokojnie na twoim sprzęcie pograsz w najnowsze gry.

Edytowane przez Głowa
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Stary jak ty to od kopałeś xD

Ale masz rację powinienem pisać to w starym temacie. Tylko że on właśnie dotyczył 970 na którą jednak mnie nie stać :P Tak to już jest jak kobieta wymarzyła Sobie wakacje za granicą :P

 

@Dadulek wszystko jest wpisane w mój profil. Zasilacz 750W buda Carbide 400r a proc i5 3570k 4.5 GHz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie przeglądam allegro ale albo są po 900 bez gwarancji max 30 dni albo po 1150 a to już dużo trochę. Ale postaram się przyczaić na jakąś okazję. Jedna R9 290 Strix wygląda fajnie ale napisze do sprzedawcy jak wygląda gwarancja. Bo do tych 760 i 770 to średnio jeszcze 2 lata ludzie dawali.

http://olx.pl/i2/oferta/radeon-r9-290-2-lata-gwarancji-CID99-ID8jdLX.html#:64b5332f89

 

A to?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...