Skocz do zawartości

Zmiana biosu radeona r9 290 na 290x Prosze o pomoc ;)


Recommended Posts

Witam,chciałbym zmienić bios w mojej grafice radeon r9 290,wiem skad pobrać bios:http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?architecture&manufacturer&model=R9+290X&interface&memType&memSizeale nie wiem jakim programem to wgrać i ewentualnie jeszcze chciałbym ja podkrecić ale nie za bardzo wiem jakie wartości ustawić...Z góry dzieki ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak wróci z płaczem, bo flash nie wyszedł i ekran czarny, ciekawe jak mu wtedy doradzisz.
 

Ja mu nie kazałem tego robić, a podesłałem tylko filmik, na którym jest pokazana cała procedura... Sam chcę podjąć takie ryzyko to niech zmienia BIOS... Poza tym, w temacie, który podałeś jest opisane jak "odceglić" kartę. Przecież żaden użytkownik forum nie weźmie odpowiedzialności, za to co autor tematu będzie z tym Radeonem wyprawiał.... Jego karta, jego pieniądze i jego problem jak coś uwali. Zapytał jak to zrobić i uzyskał odpowiedź. Według mnie jeśli zrobi wszystko zgodnie z instrukcją to nic nie schrzani. 

Edytowane przez Arcathic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jako tako podkrecać umiem bo ze swojej z 3800 punktów w furmarku zrobiłęm 5800 tylko chciałem zobaczyć czy po prostu dobrze to robie...A teraz zobaczyłem w Hawaii info v1.2 ze mam wersje karty f8010005 i gośc na tym filmiku napisał :If it's different, don't flash your card ! wiec raczej nic z tego nie bedzie  :/

Link to post
Share on other sites

Można, ale po co autor tematu ma cudować skoro "przerobienie" jego karty jest niemożliwe? Jak chce czarny ekran to niech monitor sobie wyłączy...

Co ty za głupoty piszesz... to jest możliwe z kartami od XFX. Tylko niektóre wersje miały taką możliwość ale producent nie zapewniał w 100%, że taki proces się uda.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co ty za głupoty piszesz... to jest możliwe z kartami od XFX. Tylko niektóre wersje miały taką możliwość ale producent nie zapewniał w 100%, że taki proces się uda.

Zacznijmy od tego, że autor tematu nigdzie nie pisał, że ma kartę od XFX. Po drugie, napisałem, że przerobienie JEGO KARTY (a nie wszystkich 290-tek...) jest niemożliwe, ponieważ nie zgadzają się te numery... Nie wiem o co Ci chodzi człowieku.

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że autor tematu nigdzie nie pisał, że ma kartę od XFX. Po drugie, napisałem, że przerobienie JEGO KARTY (a nie wszystkich 290-tek...) jest niemożliwe, ponieważ nie zgadzają się te numery... Nie wiem o co Ci chodzi człowieku.

Czytać umiem. Ty widzę jednak nie. Mówię ogólnie, a nie o jego karcie. Mówiłem, jaka firma zrobiła taki myk, że dała możliwość odblokowania do 290X. Daruj sobie odpisywanie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czytać umiem.

Mi się wydaje, że jednak nie. Napisałem, że "przerobienie" karty Maciekwo3 na 290x nie jest możliwe, a ty wyjeżdżasz z tekstem, że głupoty piszę... Logiczne, że skoro są poradniki to da się niektóre sztuki 290 zmodować na 290x... 

 

 

Daruj sobie odpisywanie.

Właśnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...