Skocz do zawartości

Następca nokii e52 - do 1500pln


Recommended Posts

Witam,

poszukuję godnego następcy dla mojej wysłużonej nokii e52

  • mój budżet : do 1500 zł im mniej tym lepiej
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka : raczej nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : =<5 cali (moze być większy pod warunkiem że w parze idzie z stosunkowo długim czasem działania)
  • preferowany system mobilny : wszystko oprócz windowsa
  • do czego będę używać urządzenia : muzyka, filmy, internet
  • moje najważniejsze wymagania : wytrzymała bateria z możliwością wymiany, dużo przydatnych praktycznych rzeczy a mało zbędnych bajerów, ponad przeciętna jakość wykonania obrazu i dźwięku, preferuję bardziej zaokrąglone kształty
  • własne propozycje: może coś od htc lub bb? moze to? http://www.morele.net/smartfon-htc-one-m8-mini-gun-metal-grey-szary-647511/

Co możecie mi ew zaproponować?

Od razu zaznaczam że nie będę raczej grał w gry bo nawet teraz, używając nokii oszczędzam maksymalnie baterię

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

HTC One to bardzo dobry wybor. Jest jeszcze trochę tańszy przez plastikową obudowę ale za to z lepszym aparatem model One E8

Z innych opcji popatrz na LG G3 oraz Sony Xperia Z2 i Z3 compact

Za niedługo ma też wyjść Asus Zenfone 2 generacji z 4gb ramu. Może być w atrakcyjnej cenie więc możesz poczekać i zobaczyć jaki będzie :)

Jeszcze mi się przypomniało o Samsu g Galaxy Alpha :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

co do olx: wolałbym nówkę z gwarancją, no chyba ze będzie w stanie idealnym

dzięki Wam wszystkim za pomoc :D

bardzo to doceniam


edit; jeszcze jedna sprawa

zaproponowaliście mi dosyc drogie smartfony a szczególnie nówki są drogie a uzywek raczej nie chcę. 1500 to max i to naciągnięte

czy możecie dać jeszcze propozycję, jedna lub dwie za mniejwiecej 800-1000? bo chce mieć porównanie i pewność że jest sens dopłacać do 1000zł jeszcze kilka stówek

i czy rzeczywiście aktualizacje w htc są tragiczne? mam na myśli to że po krótkim czasie producent nie udostępnia nowych update-ów?

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...