Skocz do zawartości

Nvidia G-Sync bez specjalnego monitora


Recommended Posts

dokłądnie myslę do końca tyg co się wyjasni a NVIDIA napisze....Kurdę mielimy to odblokować w nast sterach za free bo monitoryg z G-sync za kiepsko sie sprzedaja :P


Ludzie zaczynaja łączyć fakty i prawdopodobnie to fake. Jeśli to fake to gościu nabrał wszystkich wzorowo :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wczoraj testowałem i lipa, nawet w sterowniku nie pojawiła się opcja G-Sync...

Inaczej być nie mogło, było by dziwne gdyby g-sync moduł był zbędny do działania. Był bym mocno zdenerwowany gdyby jednak tak było.

Ja próbowałem na monitorze BenQ XL2720Z i też nie działało. 

Link to post
Share on other sites

No to pięknie, NV obróciła kota ogonem i twierdzi, że gsync mobile (bo większości ta modyfikacja działa na lapkach) miał być darmowy itp oraz w najnowszych sterownikach 346.87 go udostępnili oficjalnie i zwalili wszystko na to, że gościu miał wcześniejszy dostęp do tych sterowników, bo wyciekły przez oddział ASUSa i koleś tylko podmieniał pliki z tych wyciekniętych do starszych...

A debile łykają tę papkę jak sasha nabiał i cieszą się jakie to NV jest wspaniałe. No qwa co za kretyni. 

Jak by to było prawdą, to by pozwali gościa o oczernianie wizerunku firmy i by go udupili ale tak nie zrobią a dla czego ? Bo jeśli nie udowodnią że ma te wycieknięte sterowniki, to by nie wygrali.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak by to było prawdą, to by pozwali gościa o oczernianie wizerunku firmy i by go udupili ale tak nie zrobią a dla czego ? Bo jeśli nie udowodnią że ma te wycieknięte sterowniki, to by nie wygrali.

Oczernianie wizerunku? Szkoda czasu. Bez problemu mogą go pozwać za nieuprawnione rozprowadzanie tych sterowników. Mam nadzieję, że koleś się postarał, żeby go nie znaleźli.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...