Skocz do zawartości

Malutki, wydajny smartfon do 1000 zł


Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Na wstępie chciałabym przeprosić za wszelkie błędy, ponieważ jestem nową użytkowniczką mogłam coś przeoczyć. Z uwagi iż nie znalazłam podobnego tematu, postanowiłam założyć nowy i w nim poprosić, bardziej obeznanych ludzi o pomoc w doborze smartfona.

 

Cechy smartfona:

- cena do 1000 zł

- malutki do 115 mm wys. 55 mm szer. 10 mm grub.

- system android

- smartfon ma nie mieć guzików typu: wstecz, home, menu (może być ew. tylko home, reszta dotykowe)

- by przy normalnym użytkowaniu wytrzymał 2-3 dni (np. 15 smsów i godzina rozmowy)

- by można było zainstalować na nim go keyboard, go sms i ew. go luncher i 1-2 motywów tych appek (by go te appki nie zamuliły)

- kolejna rzecz to facebook, bądź chociaż messenger, by dobrze z nim działał i nie mulił smartfona

- ostatnia rzecz by można na nim zainstalować 2-3 gry (np. pasjans, sudoku) i doraźnie w nie grać.

 

Osoba chcąca taki smartfon ma bardzo małe ręce, stąd takie rozmiary. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ sama nie znam się na parametrach a nie mam do kogo się zwrócić.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Kasia

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie sony z1 compact

Jeśli Ci sie nie pali dozbieraj trochu i kup galaxy alphe sam uzywam i jest rewelacyjna ogladnij recenzje na youtube u recenzerow typu testhub gosc nawet spoko przedatawia telefonik. Jakbys na yt nie znalazla to wejdz na testhub.pl 1 wpis

Edytowane przez Wizzy159
Link to post
Share on other sites

To w końcu do 1000 czy do 500 ?

Tą Motorole Moto G już można niedrogo znaleźć a jest wsrta swojej ceny bo ma czystego androida. Czasem trochę lepiej dołożyć

Z tanich i niezbyt dużych to jeszcze Sony Xperia E3 ale cudow się nie spodziewaj po smartfonie za 500 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...