Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://i57.tinypic.com/fn8ync.jpg

 

 

To mój zestaw. Niestety wymagania trochę wzrosły. Używam 2 monitorów,  mikrofonu pojemnościowego. Ten zestaw składałem sam, ale też sam oveclocking powoduje niestabilność. Procesor idzie jeszcze ładnie podkręcić, ale wtedy już karta graficzna chodzi na default prawdopodobnie przez za mały zasilacz, ale to tylko moje domysły. Teraz komputer ma w sobie jeszcze SSD z systemem. Komputer jest w użytku po 13/15 h na dobę. Głównie do gier, pracy,. Był póki co bezawaryjny ale potrzebuję mocy, bo bawię się w streamowanie. Chciałbym uderzyć w 60 klatek fullhd streaming. Czy opłaca się go rozbudować? Jak tak to najlepiej czym? Nie powiem że cena nie gra roli, ale po prostu jak kupie nowy to ten mimo wszystko po 4 lata zajeżdżania nie jest warty za dużo.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, chłodzenie na procesor masz slabe na wyższe oc (ok. 4,8 taka wydajność ma ~i5 4460, może troszkę mniejszą). Ile ghz wydusiłeś?

Do streamu wskazane są i7-mki.

Podaj max budżet! Jak nie masz za dużo pieniędzy to tak jak pisal sadek - gpu na gtx970, ale licz się z tym ze będą spadki w miejscach "procesorowych", a tym bardziej z włączonym streamem.

 

Podaj jeszcze jakie tytuły chcesz streamowac!

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, chłodzenie na procesor masz slabe na wyższe oc (ok. 4,8 taka wydajność ma ~i5 4460, może troszkę mniejszą). Ile ghz wydusiłeś?

Do streamu wskazane są i7-mki.

Podaj max budżet! Jak nie masz za dużo pieniędzy to tak jak pisal sadek - gpu na gtx970, ale licz się z tym ze będą spadki w miejscach "procesorowych", a tym bardziej z włączonym streamem.

 

Podaj jeszcze jakie tytuły chcesz streamowac!

 

wszystkie tytuły blizzarda, BF4, Potem witcher  3etc.  znalazłem takie cos jak:

 

avermedia

 

zastanawiam się czy to nie jest rozwiązaniem mojego problemu.

 

Budżet mam do 2/3 tyś

 

z 2500k udało mi się wyciągnąć stabilne 4.4 ghz

Link to post
Share on other sites

Jaka temperatura ?

przy maksymalnym obciążeniu z toolem do burntestów na extreame nie udało mi się przekroczyć 85, średnio jak sobie chodzi to około 65. Obudowa jest obudowana wiatraczkami dokupiłem ich trochę. Ten radiator jest wolnoobrotowy, ale jest baaardzo duży. Stąd też bezpośrednio dmuchają w niego 3 wiatraki z obudowy

Edytowane przez Taumantis
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...