Skocz do zawartości

AMD Phenom II X6 1100T


Recommended Posts

2 sprawy

1- 500zł ? :rotfl:

2 - nigdy nie podkręcany powiadasz, a jak robiłeś screena cpu-z to obniżyłeś mnożnik a zapomniałeś obniżyć napięcie do domyślnego :rotfl:

 

1. Najtańsza oferta na Allegro, niższa odpowiednio od kolejnych o 60 zł i 100 zł

2. Patrząc na liczbę Twoich postów, zakładam, że słyszałeś o czymś takim jak Cool'n'Quiet u AMD, prawda? :) Screen zrobiony specjalnie przy odpalanych jednocześnie 3 wirtualkach pod Hyper-V, żeby był load.

Link to post
Share on other sites

No widziałem te aukcje, niestety ktoś kompletnie bez głowy wystawił pierwszą a potem następni się nią zasugerowali (w tym ty), te chodzą poniżej 400zł i tak też niedawno było jak były na allegro. ;)

Co do Q&Q to znam tę opcję i na 2 płytach głównych amd które przeszły mi przez ręce ta opcja odpowiadała za obniżenie parametrów procesora a nie dźwignięcie napięcia, może jakiś błąd ? Z ciekawości sprawdzę ten temat.

Link to post
Share on other sites

 

 

1. Najtańsza oferta na Allegro, niższa odpowiednio od kolejnych o 60 zł i 100 zł

I co z tego?

 

Za 500 zeta 1,5 roku temu sprzedałem moją i5 750 która biegała na 4,1 Ghz razem z mobo. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...