Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Witam proszę o waszą radę bo nie wiem który telefon wybrać

smartfone lg lg g2 xperia z1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 damiansie123

damiansie123
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 16:21

Samsung Galaxy s4

Sony Xperia Z1

Lg G2

Huawei ascend p7

Interesuje mnie przedewszystkim  jakość robionych zdjęć / filmów  , płynność pracy , wydajność w grach , jakość wyświetlacza 

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:33

Ewidentnie G2. Zdjęcia bardzo fajne, filmy też. Jest bardzo płynny, zwiech praktycznie nie ma, gry jak do tej pory ruszyly wszystkie bo mam taki egzemplarz w domu. Wyświetlacz jest bardzo dobry aczkolwiek ja wolę Amoledy. Mam S4, a także G2 więc mam porownanie. Kolory są żywsze, nawet momentami cukierkowe. W G2 bardziej naturalne ale to co kto lubi :) Z1 ma za to tragiczny ekran jak ja tą cenę. Nie może konkurować z żadnymi co wymieniłeś pod względem kolorów, a o kątach widzenia nie wspomne nawet.
  • 0

#3 huckinCharlie

huckinCharlie
  • another time another place

• 1004 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:42

Bo jeden temat nie wystarczy.

• 1

workhorse H2O ::: 6900K @4.4 - asus X99e ws- Radeon Pro Duo - NVMe 1T - SSD 2TB - 64GB RAM 3000 - Super Flower leadex 1000W

Audioengine D1 - XFI Titanium HD (6x LME49990) - Audiolab M-DAC - Adam Artist 5/6 - ATH M50x - Nexus 6P 128GB - Vsonic SDV3s mod

ONE

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfone lg, lg g2, xperia z1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych