Skocz do zawartości

RAM do mojego komputera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k3m0t,

Recommended Posts

 

 

Tak bardzo dobry wybór

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

Cyrex najlepiej zrobisz wybierając pamięci z listy modułów polecanych przez producenta do Twojej płyty głównej:

http://pl.msi.com/support/mb/Z97-GAMING-5.html#support-mem
http://pl.msi.com/support/mb/Z97-GAMING-5.html#support-ocmem

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

na tej :http://www.msi.com/pic/image/little_icon/Bult_ar_org.gifMain Memory

• Support four DDR3 1066/1333/1600/1866*/2000*/2133*/2200*/2400*/2600*/2666*/2800*/3000*/3100*/3200*/3300*(*OC) MHz DRAM, 32GB Max - Dual channel memory architecture
- Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
- Supports non-ECC, un-buffered memory

 

i że brak ich na liście to nie znaczy że nie będą działały , spełniają wszystkie kryteria

bożo_wporzo znasz kryteria przyznawania miejsca na takiej liście
Link to post
Share on other sites

Krzys 13 - Masz w 98% rację ale ja myślę,ze ktoś zadając tu pytanie chciałby otrzymać pewną w 100% odpowiedź. A tą pewność daje mu podana lista oraz ktoś kto posiada taką samą płytę główną i wie z doświadczenia jakie dokładnie pamięci z nią współpracowały i nie sprawiały problemów. Tak myślę...:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Krzys 13 - Masz w 98% rację ale ja myślę,ze ktoś zadając tu pytanie chciałby otrzymać pewną w 100% odpowiedź. A tą pewność daje mu podana lista oraz ktoś kto posiada taką samą płytę główną i wie z doświadczenia jakie dokładnie pamięci z nią współpracowały i nie sprawiały problemów. Tak myślę... :)

ta lista to "pic na wodę " , wystarczy udowodnić stabilne działanie pamięci w konkretnym ustawieniu na jednej konkretnej platformie i można ją wstawić na listę

nie wiem może mam szczęście moje korsarze nie są na takiej liście a odpaliły od startu :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Proponuję dołożyć i kupić Gskille Trinentx 2400mhz cl10.   

 

Powód? Lepsza wydajność znacząco odczuwająca. Testów jest wiele porównawszych. Najbardziej opłacalnymi pamięciami ram wraz z wydajnością jest 2133mhz lub 2400mhz cl9/cl10 

 

Sam też teraz będę kupować 2x4 Gskille Trindext 2400mhz cl10. Sporo artykułów czytałem i bardzo chwalone pamięci jak za cenę 369zł. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...