Skocz do zawartości

Pomoc w doborze monitora za 600-1200zl, 24" czy 27"


Recommended Posts

Witam. Potrzebuje pomoc w doborze monitora. Mam na oku jeden model, tj http://www.morele.net/monitor-benq-rl2455hm-577509/

jest on 60 hz.

1. Pytanie: czy warto doplacac do tego i miec 144hz: http://www.morele.net/monitor-benq-xl2411z-631226/

2. zastanawiam sie tez nad 27 calami i tu pytanie, czy znajde cos za ok. 1200zl? Wymagania takie same jak w 24".

3. Wedlug wzoru:budżet

przeznaczenie: gry( cs, czasem tez zdarzy sie fifa czy need for speed), ogladanie i montaz filmow, tworzenie muzyki,

oczekiwania: na pewno jakosc obrazu, czas reakcji 1ms, matryca ips lub tn.

warunki w pomieszczeniu (oświetlenie w dzień, oświetlenie w nocy) w dzien mam zaraz obok monitora okno, w nocy praca przy lampce wentualnie bez.

model karty graficznej lub skrócona specyfikacja jednostki centralnej (CPU, GPU, mobo, RAM, PSU) i5 4670k, gtx 760

5. Odnosnie ogladania filmow, mam 2 metry od monitora lozko. Mialem tv z monitorem 32" i jedynie w tym spelnial oczekiwania. tu lepiej sie sprawdza 24" czy 27"?

p

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kupić monitor 27 cali to  z rozdzielczościa 2560x1440  to jest optymalna rozdzielczośc dla tego monitora  no ale przy takiej rozdziałce i twojej karcie  gtx 760 na pewno nie pograsz sobie w nowsze gry na wysokich detalach  co do monitora 24 inch to tutaj moim zdaniem przy twojej obecnej konfiguracji nie ma sensu zakup  monitora 120hz lub 144hz masz za słabą  kartę  graficzną  chyba że  jesteś grzaczem   cs go

Link to post
Share on other sites

twojej karcie  gtx 760 na pewno nie pograsz sobie w nowsze gry na wysokich detalach  co do monitora 24 inch to tutaj moim zdaniem przy twojej obecnej konfiguracji nie ma sensu zakup  monitora 120hz lub 144hz masz za słabą  kartę  graficzną  chyba że  jesteś grzaczem   cs go

czemu na gtx 760 mam nie pograc i mam za slaba? O.o no, jestem graczem...

Link to post
Share on other sites

 

 

czemu na gtx 760 mam nie pograc i mam za slaba?
 

 

takie są fakty, że do grania w 144Hz to trzeba mieć obecnie 2x970/290 lub lepiej

 

 

 

chyba że  jesteś grzaczem   cs go
 

 

no właśnie chyba, że nie grasz w nowości tylko tłuczesz kotlety typu CS:GO

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...