Skocz do zawartości

Chwilowe przycinanie się niektórych GIER na PS4 !?


Recommended Posts

Witam serdecznie , Panowie mam następujący problem a mianowicie niektóre gry się "ścinają" chwile po czym dalej idzie płynnie i za jakiś czas to samo , raz częściej raz rzadziej ...

 

Np.DESTINY (wersja pudełkowa) , grałem w nią kupe czasu i ani raz się nie zacieła czy nie spowolniła ...

      METAL GEAR SOLID V (wersja pudełkowa )tak samo jak Destiny , ani jednej ścinki czy spowolnienia

      The Last of Us też bardzo płynnie bez żadnych spowolnień itd.

 

Natomiast ostatnio kupiłem GTA 5 ( wersja pudełkowa ) i gdy chodze , strzelam itp. itd. nic się nie zacina ani nie spowalnia , przycinki i spowolnienia zaczynają się gdy jade bardzo szybko pojazdami dosłownie jakby spadła duża ilość FPS bo obraz wyraznie spowalnia i zacina i dzieje się to tylko w takich sytuacjach , na pieszo gra działa normalnie ...

 

Wczoraj kupiłem Pes 2015 ( wersja pudełkowa ) i się co jakiś czas ścina , gram i gram i jest płynnie a za chwile gra spowalnia na 2s i idzie dalej normalnie , bardzo często bo praktycznie za każdym razem spowalnia i szarpie jak wykonuje się stałe pragmenty takie jak rzut rożny , aut czy wybicie piłki przez bramkarza albo gdy toczy się szybko akcja ...

 

I tu moje pytanie , czy ktoś miał takie objawy albo co to może być ? Początkowo myślałem że to napęd coś się psuje itp. ale wykluczam taką możliwość bo skoro Destiny chodzi normalnie , MGS czy TLOU itp. tzn.Że napęd jest dobry.No i grałem też w wersje DEMO pes 2015 która nie idzie jak wiadomo z płyty i objawy przycinania się są takie same jak w wersji pudełkowej ...

 

Miejsce na dysku twardym jest , 160 GB wolnego miejsca ....

System zaktualizowany do najnowszej wersji

Wszystkie gry też zaktualizowane i stan płyt IDEALNY zero rysek

 

 

Nie wiem czy wina nie jest po stronie TELEWIZORA model to LG 42LM620s który ma chyba kiepski INPUT LAG i może gdy sceny sa za szybkie to nie wyrabia z wyświetlaniem obrazu :/ nawet ostatnio jak grałem na kompie w pes 2015 to włączyłem żeby obraz się wyświetlał na monitorze i na telewizorze bo cześć osob patrzyła na monitor a cześć na TV no i tym co grali na TV obraz co jakiś czas się ścinał i to sporo a tym na monitorze ani raz się nic nie ścięło czy spowolniło :o:[

 

Jak myślicie ? może to być wina TV ? Bardzo prosze o odpowiedz , pozdrawiam.

     

Link to post
Share on other sites

W ustawieniach obrazu zmien tryb na GRA. Mi przy xboxie pomogło, spróbuj i Ty :-)

Gościu jesteś WIELKI :) Działa , zmieniłem na gre i chodzi aż miło :menda: :menda: :menda: ! Ja wiedziałem że są te profile ale nie wiedziałem że ich zmiana coś zmieni ...

 

Na jakiej to działa zasadzie , wie ktoś ? Bo mam tryby ZYWY , STANDARDOWY , KINO , GRA , EKSPERT 1 , EKSPERT 2 ;) Dlaczego jak grałem na Ekspert 1 to gry się ścinały a na trybie GRA nie ? Jak się wezmie tryb GRA to TV chodzi na najwyższych swoich paremetrach czy jak ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak się wezmie tryb GRA to TV chodzi na najwyższych swoich paremetrach czy jak ?

 

Wyświetla najmniej przetworzony i "ulepszony" obraz. Przez co nie traci czasu na zbędne pierdoły, tylko wrzuca jak najszybciej to co dostaje od konsoli. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...