Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zainfekowane pliki dziwne rozszenie ".eayvube"

infekcja wirus pliki jpg .eayvube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElKivikos

ElKivikos
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:06

Witam! Mam problem z uszkodzonymi plikami. Pliki graficzne jpg, skompresowane rar, zip oraz pliki pdf zostały uszkodzone prawdopodobnie przez jakiś wirus/trojan i nie dają się otworzyć. Wszystkie mają dopisane dziwne rozszerzenie .EAYVUBE, o którym nie znalazłem ani słowa w żadnej mi znanej wyszukiwarce internetowej (google, yahoo itp.) Nie wiem czy to coś nowego, ale jeśli ktoś się spotkał z takim problemem i wie co z tym zrobić, to prosiłbym o pomoc.

P.S. komputer został przeskanowany programami Combofix, MBAM, spybot, CCleaner, ADW cleaner i AVG iS 2015. Zero efektu.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10103 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 styczeń 2015 - 15:09

Możesz sprawdzić jeszcze raz dokładnie nazwę tego dziwnego rozszerzenia ?

Zobacz we właściwościach takiego pliku ,co tam napisane i jak możesz to daj zdjęcie...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 mklabs

mklabs
  • Gaduła

• 363 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 23 styczeń 2015 - 16:00

CTB-Locker abo jakyś inny clon tego paskudztwa. Marne szanse na odzyskanie.

• 0

Intel i10 Black Hole edycjon 8GHZ stock cooller. Buggy win 10, support wypina dupsko edycjon.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: infekcja, wirus, pliki, jpg, .eayvube

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych