Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Karta Creative Sound Blaster X-Fi HD POMOCY

creative sound blaster x-fi x-fi hd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Apollo Diomedes

Apollo Diomedes
  • Tygrysek

• 460 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:59

Witam 3 miesiące temu kupiłem na aledrogo kartę SB X-Fi HD na USB karta chodziła, ładnie aż pewnego dnia się wyłączyła i było czuć zapach jakby spalonych kabli i była bardzo gorąca w miejscu wtyczki USB(w karcie). Jak ostygła to znowu się uruchamiała i działała normalnie przez jakieś 20-30min i znowu zapach palonych kabli i tak w kółko. 

Spróbowałem wrzucić nowy firmware(i to był strzał w kolano) lecz stary się wykasował a nowy nie wgrał i teraz windows widzi niezidentyfikowany obiekt. 

Do oficjalnego servisu Creative w Polsce pisałem lecz twierdzą, że nie posiadają części (nie wiem jak naprawiają te gwarancyjne :[

Dodatkowo sprzedający twierdził, że ona jest na 6M gwarancji ale jak się okazało pozrywał sobie z karty i pudełka nr seryjne, fakture miał dosłać emailem ale tego nie uczynił tak więc nie mogę jej reklamować a i kontakt się z człowiekiem urwał.

Tak więc mam wielką prośbę jeśli ktoś potrafi naprawić tą kartę to niech się odezwie lub jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza co ma taka kartę na GW i użyczyła by mi nawet za opłatą naklejkę z nr seryjnym z pod karty i fakturę bądź paragon byłbym wdzięczny. 

• 0

:: intel Xeon X3430@3,8GHz :: CRYORIG H5 :: ASUS P7P55D-E Deluxe :: MSI GTX 960 4GB :: Corsair Dominator 8GB :: Antec CPX-850W :: Antec 1200 :: Corsair Force 3 120GB :: Samsung F3 500GB :: Samsung F4EG 2TB :: Samsung SyncMaster 226BW :: SB Omni 5.1 :: Siberia V2 :: SOLO6 ::  Scythe Kaze Master :: Lenovo X201 :: XBOX 360&ONE :: Creative DDTS-100+GW500 :: Samsung Galaxy NOTE :: Extigy+Microlab SOLO7C ::

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: creative, sound blaster, x-fi, x-fi hd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych