Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Jakiś czas temu złożyłem sobie nowy komputer. Do tej pory korzystałem z bezprzewodowej karty sieciowej wifisky z którą nie było problemów, internet działał całkiem sprawnie. Natomiast od wczoraj po wgraniu systemu win 7 64bit karta sieciowa po podpięcia pod gniazdo USB, włącza się i wyłącza, tak jak by nie mogła znaleźć sterowników. Wyczytałem gdzieś na forum ze powodem może być zbyt małe napięcie w gnieździe usb. Jednakże nic nie pomaga. Instalowałem sterowniki z różnych stron i nic. Jak rozwiązać ten problem. Drugim pytaniem jest, czy polecacie jakąś kartę sieciowa wewnętrzną PCI dzięki której uzyskał bym dobre połączenie. Posiadam łącze 40mb/s a zwykła karta usb obsługuje max 1.5mb. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Moja płyta posiada zintegrowaną sieciówke ale problem w tym że po kablu nie mogę puścić ponieważ mam sporą odległość od rutera oraz zabudowane szafy na ścianach, a nie chciał bym w nich robić dziur . Sterowniki do karty wifi nie zainstalowały się w ogóle. Polecacie jakąć bezprzewodową karte sieciową lub wiecie co jest przyczyną że karta sieciowa nie moze sie podłączyć, dodam że w poprzednim komputerze na tym samym systemi działała ok. 

 

Nowy komputer składałem sam i ma on w sobie płyte główną G1 SNIPER B5 oraz procek i5 4690K.

Link to post
Share on other sites

Jeśli sterowniki się nie zainstalowały to dziwne nie jest, że się nie chce połączyć. Ściągnij sterowniki od producenta chipsetu. Sprawa numer 2 - podpiąłeś ją bezpośrednio do płyty czy do obudowy? Podepnij do płyty, czasami są dziwne problemy z przedłużkami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...