Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej.

Tak jak pisałem już w tym temacie ( aczkolwiek nikt mi na niego nie odpowiedział ) http://forum.benchmark.pl/topic/162316-upgrade-4-letniego-kompa-3-6k/

 

Będę potrzebował grafiki w sumie mało do gier a bardziej po cichą i miłą pracę. Najważniejsza jest właśnie ta Cisza, tak aby grafika nie generowała jakiegoś większego hałasu. 

 

Główne zadanie grafiki: Praca, praca i jeszcze raz praca z 3 monitorami + co 2 weekend gta 5 online ( nie musi być na full od tego mam ps4 ).

Monitory które kupuję ( prawdopodobnie ) to: SAMSUNG S24D590PL
Grafikę jaką bym chciał i myślę że da spokojnie radę to: GTX 760 ( jakaś cicha wersja ) - słyszałem że są półpasywne, czy faktycznie seria 760 ma takową ?? może ktoś się orientuje. 

 

Budżet jaki mam na kartę to do 900 zł jak bedzie sie oplacac to doloze ( ale nie do serii 9XX bo nie potrzebuje az tak nowej )
 

Aktualny sprzęt który będzie również do modyfikacji ( opis w powyższym temacie ): 

 

- Phenom 945 BE

- Zalman CNPS9700 NT ( z podstawka jedynie pod amd )

- Chieftec GPS-550ab-a
- M3N-HT Deluxe/Mempipe

- GTX 260 216 sp
- 6 GB ram - 2x2 kingston ddr2 800 mhz cl4, goodram 2x1 gb 800 mhz cl4

- Dyski: 3x 250 gb WD ( 1x black 1 x green 1 x blue ), 1x 500 gb blue - wszystkie 7200

- Obudowa - jakis colermaster 334 - maly ktory nic juz nie miesci 

- Xonar DS

- I inne peryferia

Edytowane przez Jozio
Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem w maju wymieniam na zestaw za 6k aktualnie potrzebuje 3 monitorów do pracy.

jeszcze raz przesyłam link dla tych co nie przeczytali tematu do końca http://forum.benchmark.pl/topic/162316-upgrade-4-letniego-kompa-3-6k/

 

Wgle wystarczy przeczytać aktualny temat i wszystko wiadomo :)

Edytowane przez Jozio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...