Skocz do zawartości

Moderacja moderatorów


Recommended Posts

Dołączę się trochę do dyskusji. Ciekawe jak długo ten post tutaj powisi. Ostatnio miałem spęcie z pewnym moderatorem o nicku Nowaj i widzę, że nie tylko mi ubliżał. Na pewno za jego wypowiedzi do innych użytkowników powinien sam dostać bana i zostać zdegradowany do zera na tym forum. Sam zostałem zbanowany bo miałem czelność myśleć inaczej niż sam pan wielki moderator a ostrzeżenie dostałem następujące:

 

"Nie mam zamiaru pozwalać sobie na tego typu wycieczki od jakiegoś przychlasta, któremu ubzdurało się, że zmieni przyjętą nomenklaturę. Musisz nie tylko bardzo się nudzić, ale również być niesamowicie małym i nikczemnym człowiekiem, jeśli możesz pozwolić sobie na to, by tracić tyle czasu na kompletne bzdety. Jeśli przez kilka lat na forum napisałeś raptem setkę postów, a masz czas czas i chęci, aby drugi dzień z rzędu truć komuś du**ę o "napędy SSD" to mocno sugeruję przewartościowanie światopoglądu."

 

Taką kulturą i użyciem takich epitetów mogą się pochwalić żule spod monopolowego, dresy spod bramy i moderator Nowaj. A żeby było bardziej ironicznie dostałem bana za "obrazę osoby wyższej rangą" :rotfl: . Myślę, że administrator/rzy tego forum powinni się zająć takimi "moderatorami". BTW. Nie chciałbym być uczniem pana Nowaja na lekcjach angielskiego bo jak się dowiedziałem naucza on w tej dziedzinie. Ciekawe czy do ludzi na żywo też się tak odnosi bez jakiejkolwiek kultury osobistej.

Link to post
Share on other sites

Musiałeś chyba czekać jak na szpilkach na koniec bana, żeby tylko odkopać ten temat... niestety już dawno przestał być popularny. 

 

 

 

Ciekawe jak długo ten post tutaj powisi.

Wbrew jakimś insynuacjom, nie usuwamy żadnych "niewygodnych" postów- to nie portal bmk :wariat: 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Taką kulturą i użyciem takich epitetów mogą się pochwalić żule spod monopolowego, dresy spod bramy i moderator Nowaj.

 

Biedny pokrzywdzony misiu, jak ktoś wyjeżdża na mnie w PM'ach z bluzgami to nie zamierzam stać z założonymi rękami i nadstawiać drugi policzek. Ponieważ już zdążyłeś poskarżyć się u konkurencji, sugeruję abyś został tam na stałe - pasujesz jak ulał.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...