Skocz do zawartości

Moderacja moderatorów


Recommended Posts

Rozumiem, że jesteś obrońcą trolli, którzy zakładają po kilka kont i marnują cudzy czas, który mógłby zostać poświęcony na pomoc innym ? 

 

Jako ktoś, kto używa określenia "ch****e" w stosunku do kabli od zasilacza, jesteś bardzo wrażliwy na krzywdę trollujących debili.


W stosunku do kretynów, którym frajdę sprawia uprzykrzanie innym życia nie używałem i nie zamierzam używać eufemizmów. Jeśli razi cię nazywanie rzeczy po imieniu i solidaryzujesz się nie z tymi, którzy dość często poświęcają bez potrzeby swój cenny czas, a z tymi, którzy z premedytacją ten czas marnują to gratuluję.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Właśnie o Tobie jest temat. Uważasz, że jeżeli masz uprawnienia moderatora na forum to możesz:

  • wyzywać ludzi od debili i zasrańców
  • rzucać ostrzeżeniami jak Ci się tylko podoba
  • pisać w postach samo słowo "troll", które nic nie wnosi do tematu, a tylko zaśmieca forum

Moderator powinien dawać przykład kulturalnego zachowania na forum i pilnować porządku, a nie wyzywać ludzi przez internet i zaśmiecać tematy.

 

Mam nadzieję, że Administratorzy w końcu Cię upomną.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Tak, mogę nazywać debilnych trolli po imieniu i ostrzegać tym samym inne osoby. Widząc identycznie napisany temat wyślą zgłoszenie i w ten sposób można skrupulatnie pozbywać się szumowin.

 

 

 

rzucać ostrzeżeniami jak Ci się tylko podoba

 

 

Nie. Dostałeś ostrzeżenie za słowo "****owe".

 

 

 

pisać w postach samo słowo "troll", które nic nie wnosi do tematu, a tylko zaśmieca forum

 

Owszem, wnosi do tematu bardzo dużo. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie dziwię, się, że owych trolli bronisz.

 

 

 

a nie wyzywać ludzi przez internet i zaśmiecać tematy.

 

 

Wyzywać ludzi ?! Według ciebie mam przechodzić obojętnie obok debilnego trollingu ? Może jeszcze pogłaskać po główce ?

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru dłużej tutaj z Tobą dyskutować.

 

Ja swoje słowo specjalnie ocenzurowałem tak aby nie raziło w dziale na luzie.

 

Drugie ostrzeżenie wlepiłeś mi za to, że zgłaszam Twoje niepoprawne wypowiedzi - jest to na prawdę śmieszne i niegodne zachowanie Moderatora!

Mam nadzieję, że teraz ktoś z Administratorów Tobie "powlepia" ostrzeżenia za Twoje ********** zachowanie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Pewnie, że nie masz, bo ciężko jest bronić tak cudnego stanowiska.

 

Wytłumaczę jeszcze raz, łopatologicznie:

 

W dziale ZK codziennie pojawia się pierdylion tematów. Nie ma fizycznej możliwości, aby obsłużone zostały wszystkie. Złożenie i skonsultowanie jednego kompa zajmuje kilka godzin. Jest to czas, który osoby w tym dziale się udzielające poświęcają z własnej woli, nie mając z tego tytuły żadnego wynagrodzenia. 

 

Ktoś, kto co dwa dni zakłada kolejne konto tylko po to, aby debilnie trollować i marnować czas w.w. osób, tym samym uniemożliwiając niesienie pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują jest zasraną kanalią, debilem i glistą. 

 

Cały ten temat opiera się na tym, iż uważasz te określenia za nietrafne. Owszem, należałoby użyć bardziej dosadnych, ale od tego się powstrzymuję.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja swoje słowo specjalnie ocenzurowałem tak aby nie raziło w dziale na luzie.
 

 

 

Na Forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych (również tych, ukrywanych przez autocenzurę lub samych użytkowników *gwiazdki)
 

 

Najpierw się zapoznaj z regulaminem, potem wszczynaj łajnoburzę.

 

 

ostrzeżenia za Twoje ********** zachowanie.

 Opanuj się chłopie...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

W przypadku tych, którzy przychodzą tu tylko po to, aby trollować, nie ma IMHO miejsca na kulturę.

 

Wyobraź sobie sytuację, że karetka nie mogła przyjechać do twojego dziecka, bo w międzyczasie jakiś debil zadzwonił i zgłosił wypadek, który nie miał miejsca. 

 

Z pewnością byłbyś w stosunku do niego równie wyrozumiały. 

 

Nie udzielasz się w ZK, więc nie zdajesz sobie sprawy, czym jest stwierdzenie, iż ktoś, komu pomagałeś przez pół dnia, okazuje się trollem.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

A jak wyjaśnisz mi to, że dostałem ostrzeżenie za to, że zgłosiłem nieodpowiednie zachowanie?

 

Nazwanie idioty idiotą nazywasz nieodpowiednim zachowaniem?  Wpakuj w to forum i w pomoc innym tyle czasu co my a potem będziesz mógł oceniać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ponieważ jest różnica pomiędzy niegrzeczne i wulgarne.

Nie wiem dlaczego tak przekręcasz kota ogonem skoro na pewno zdajesz sobie sprawę, że Twoje śmiecenie i wyzywanie ludzi gorzej brzmi przy moim jednym słówku?

 

 

Nazwanie idioty idiotą nazywasz nieodpowiednim zachowaniem?  Wpakuj w to forum i w pomoc innym tyle czasu co my a potem będziesz mógł oceniać.

Rozumiem, że bronisz kolegę ale jakaś kultura powinna obowiązywać prawda? Do tego uważam, że Moderator powinien dawać przykład odpowiedniego zachowania, a nie tak jak wyżej.

Edytowane przez Peterr
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Śmiecenie ? Chłopie, ty naprawdę nie masz pojęcia, jakie bzdury wypisujesz...

 

Jeśli jakiś pacjent okazuje się być trollem, to napisanie o tym w temacie jest niezmiernie istotne. Ktoś widząc podobny lub identyczny może wyszukać fragment, a gdy znajdzie taki sam temat z adnotacją, iż jest to trolling - wyśle zgłoszenie.


 

 

jakaś kultura powinna obowiązywać prawda?

 

Owszem. Każdy, kto kiedykolwiek wymieniał ze mną PM'y, potwierdzi, że jestem bardzo grzecznym i rzeczowym osobnikiem.

 

Tak samo jednak, jak uważam, iż terroryści złapani na gorącym uczynku nie mają praw, tak samo nie zamierzam cackać się z trollami, których usilnie starasz się tu bronić przed krzywdą. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

NIe... no Ty chyba centralnie masz klapki na oczach... Ludzi co zgłaszają lipne alarmy bombowe tez zamierzasz bronić? Przeciez nie można o nich nic złego powiedzieć...

Nie zgłaszałem lipnego alarmu - zgłaszałem niekulturalne i nieodpowiednie zachowanie, przez które wyzywano innych ludzi. Dlaczego do Ciebie to nie dociera?

 

Śmiecenie ? Chłopie, ty naprawdę nie masz pojęcia, jakie bzdury wypisujesz...

 

Jeśli jakiś pacjent okazuje się być trollem, to napisanie o tym w temacie jest niezmiernie istotne. Ktoś widząc podobny lub identyczny może wyszukać fragment, a gdy znajdzie taki sam temat z adnotacją, iż jest to trolling - wyśle zgłoszenie.

Oczywiście, że śmiecenie. Post ze słowem troll nic nie wnosi do tematu w celu jego rozwiązania, a tylko tworzy dodatkowy rekord w bazie na serwerze.

 

Lepiej by było blokować multikonta po IP niż tak śmiecić.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Właśnie na tym polega różnica w pomocy innym, a nabijaniem postów. Ja, jak składam komuś zestaw to podchodzę do KAŻDEGO indywidualnie. Zastanawiam się co jest NAJLEPSZE dla danej osoby i jak RZETELNIE doradzić na na ma wydać ciężko zarobione pieniądze swoje albo swoich rodziców. Nie przyklejam gotowych propozycji innych ludzi bo każdy ma inne preferencje i dla każdego ważne jest cos innego. Jak pisał Nowaj złożenie całego zestawu to parę godzin myślenia, szukania i grzebania. Nie pobieramy za to złamanego grosza, często nawet nie słyszymy nawet dziękuje. Jest cała masa firm, która za samą propozycję zestawu bierze od 50-200 PLN. I teraz przychodzi jakiś IDIOTA, DEBIL, KANALIA, GNOJEK, który ma świetna zabawę z robienia z nas idiotów. Naprawdę masz kogo bronić.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Post ze słowem troll nic nie wnosi do tematu

 

Przeczytaj uważnie, kilka razy, to co napisałem wyżej.

 

 

 

Lepiej by było blokować multikonta po IP niż tak śmiecić.

 

Blokowanie IP nie wchodzi w grę. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Lepiej by było blokować multikonta po IP niż tak śmiecić.

I tak byłoby najlepiej, niestety przy królującym w PL zmiennym IP nie mam takiej opcji. 


 

 

Kurczę, niechcący przyznałem Ci punkt.

Napisz do Jacka to mi go odejmie... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak wtrącę swoje trzy grosze. Osobiście uważam, iż zachowanie osób, które trolluja w sposób jawny dla moderatorów trzeba "tępić". Jednakże z mojego punktu widzenia, moderator powinien zachować spokój. Nie mam tutaj nikogo za osobę nieopanowaną, każdego ponoszą nerwy. Ale to osoby odpowiedzialne za porządek na forum powinny sobą głównie reprezentować netykietę. Nie wytykam nikomu błędów, ani tez nikogo nie upominam. To moja subiektywna opinia.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Tak wtrącę swoje trzy grosze. Osobiście uważam, iż zachowanie osób, które trolluja w sposób jawny dla moderatorów trzeba "tępić". Jednakże z mojego punktu widzenia, moderator powinien zachować spokój. Nie mam tutaj nikogo za osobę nieopanowaną, każdego ponoszą nerwy. Ale to osoby odpowiedzialne za porządek na forum powinny sobą głównie reprezentować netykietę. Nie wytykam nikomu błędów, ani tez nikogo nie upominam. To moja subiektywna opinia.

Bardzo dobra opinia! Uważam tak samo, że Moderator powinien dawać dobry przykład.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@, Tak masz rację, jednak jak banujesz 6 multi tego samego kretyna w ciągu godziny, a w tym samym czasie mógłbyś komuś pomóc rozwiązać jego problem, to uwierz mi, może człowieka szlag trafić.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...