Skocz do zawartości

[MULTI] Pillars of Eternity - seria


Pillars of Eternity 2  

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Dzieki Rafal za odpowiedz. Mieszkam w Irlandii i move.pl zablokowalo dostep do swojej strony uzytkownikom spoza granic Polski. Zamowie jednak chyba z Polski, znalazlem sklep w Zielonej Gorze (moje rodzinne miasto :)) gdzie wysylaja za granice. Boxowa wersja z dodatkami w jezyku polskim - wybornie!

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz to wyślij kasę na PayPala a ja zakupie Tobie kod do gry.

Tak robię kumplowi z Islandii ^^

 

Swoją drogą juz nie moge sie doczekać wypłaty i zakupu gry! Nareszcie doczekałem się czegoś podobnego do Baldur’s Gate.

Edytowane przez Naksos
Link to post
Share on other sites
czegoś podobnego do Baldur’s Gate.

 

no właśnie na szczęście nie jest ani trochę podobne nie licząc pewnych cech gatunku, z całym szacunkiem dla serii BG, które swojego czasu sprawiło mi sporą frajdę

 

 

 

Jednak czuć od samego początku, a raczej dostajemy solidny prawy sierpowy w twarz, że tutaj trzeba każdą opcje przemyśleć 5 razy zanim się ją podejmie.

 

that's the point, one of them anyway, a teraz zamiast się cieszyć grą muszę się zbierać... ledwie widzę na oczy po zarwanej nocce

 

aa jak łatwo się domyślić wstępny werdykt: hell yeah!

Link to post
Share on other sites

dubb PL fajnie by pasował w tej grze.

więcej tutaj jest samego czytania jak dobrej książki niż słuchania o czym przekonasz się w dalszej części gry :]

 

http://i.imgur.com/mxQgDyH.jpg

 

http://i.imgur.com/sygmoPU.jpg

 

http://i.imgur.com/BxKJhG0.jpg

 

http://i.imgur.com/mWzPISm.jpg

Link to post
Share on other sites

Sam pierw gram w wersje torrentowe a potem zakupie oryginalne wersje gier. Sory ale już za dużo razy zostałem załadowany w kakao przez wydawców gier wiec zanim przeznacze te 150-200 zł wole przetestować. Sam się dziwię dlaczego np. producenci nie udostępniają wersji demonstracyjnej swoich produktów. Moja biblioteka steam wygląda całkiem pokaźnie i dzięki temu zakupiłem gry których bym pewnie za nic w świecie nie kupił.

 

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

klasy są dla mnie trochę rozczarowaniem z jednej strony, a z drugiej bardzo mnie cieszy, że nie ma idiotycznych ograniczeń typu magowie nie mogą, a za to tylko paladyni mogą, plus tajemną wiedzę polegającą na czytaniu książek czy posługiwaniu się wytrychem może posiadać tylko wąska grupa specjalistów

 

edit: jeszcze godzina w pracy potem godzina w korkach i weekend... w końcu

Link to post
Share on other sites

Ta gra nawet na średnim poziomie trudności potrafi dać w kość ale pewnie to też uzależnione jest od klasy postaci. Taki typowy wojownik pewnie ma najłatwiej, łotrzykiem trzeba trochę kombinować ale to daje dodatkową frajdę z grania  :P Sama gra świetna ;)


Zrobiłem sobie tak na próbę krasnoluda-wojownika i tym razem ustawiłem poziom trudności na najniższy i nie wiem albo wojownik ogólnie jest takim koksem albo te poziomy trudności dzieli spora różnica.

 

Ten niedźwiedź w jaskini co leżą przy nim zwłoki, grając palladynem, łowcą czy łotrzykiem na średnim poziomie zabija mnie prawie na hita. Wojownikiem na niskim poziomie stoję sobie obok niego, nie dość że zadaję mu spore obrażenia to jeszcze on prawie mi nic nie odejmuje hp xD

 

Link to post
Share on other sites

Warownia Raedrika to niezła jazda, skończyłem po kilku godzinach i wielu mękach. Sprawdzałem też z ciekawości różne rozwiązania dla poszczególnych misji :wariat:. Przyznam, że dawno nie grałem w aż tak wymagającą grę, jest genialna acz chyba zrobię sobię przerwę.

Link to post
Share on other sites

Gra rzeczywiście jest niesamowicie wymagająca, to jest oczywiście na plus bo wymusza kombinowanie i podchodzenie do każdej misji na inny sposób. Każda klasa postaci wymaga zupełnie odmiennej taktyki. Dawno nie grałem w taką grę i cieszę się że twórcy poszli taką a nie inną drogą bo daje to długie godziny grania. Jestem praktycznie na początku a już mam na liczniku 8h :P

Link to post
Share on other sites

Na torrentach jest wersja z goga. Po prostu opinie kolegów z forum to jedno ale jednak najlepszą oceną czy warte to zagranie nawet te dobre 30-40 minut. Nie bijcie tylko za to.

Szarik czy ty sądzisz, że będę dalej grał na piracie?

Nie, nie będę. Gra jest fajna ale za młody jestem do niej.

Ta gra aż ocieka klimatem :o :O :o Kurna zginąłem bo byłem głupi. Źle podszedłem do tego ehh. I od nowa. Zachciało się nagłej śmierci :wariat:

Do lokacji można później wracać? Bo misiek mnie drażni już. Na raz jestem dla niego, a to poziom średni :o :o Na łatwym tak samo. No co jest :roll:

Bić nie będę, ale poproszę dowód zakupu gry :x W innym wypadku będziemy karać!

Link to post
Share on other sites

Chyba będzie z tym problem  :wariat:

Na łatwym tak samo. No co jest :roll:

Na łatwym to zarówno łotrzykiem jak i wojownikiem nie stanowi on żadnego wyzwania. Ogólnie strasznie duża jest rozbieżność między poziomami. Na łatwym nie ma sporej części przeciwników którzy występują na średnim. Sama walka z np. przytoczonym niedźwiedziem na łatwym z kuszy prawie na hita go zabijam, na średnim odejmę mu może 10% hp a on mi jak dobrze trafi to 90% xD 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...