Skocz do zawartości

Morele.net zareklamować czy nie??


Recommended Posts

Witam 

Wczoraj otrzymałem zamówiony na morele.net zestaw komputerowy. Wszystko wydawalo się być ok do momentu kiedy chciałem tego pc podłączyć. Zaniepokoiło mnie to że było słychać jak w środku lata jakaś śrubka. Zdjąłem jeden panel boczny i okazało się że karta graficzna jest wypięta ze złącza i trzyma się na śledziu. Latającą śrubką jest prawdopodobnie tą która powinna być przykręcona po drugiej stronie. Piszę prawdopodobnie bo nie zdejmowałem drugiego panelu bocznego. 

Więc wychodzi na to że komputer nie został do końca dobrze zmontowany. I karta graficzna mogła sobie tak skakać góra dół przez cała drogę do mnie czyli z Sosnowca przez Zabrze, Warszawę, Łomżę do Ostrołęki. Co radzicie zrobić w takie sytuacji?? Do sklepu dzwoniłem i pisałem maila ale 24h mineły i nikt nie oddzwonil ani nie odpisał. Karte zamontować i sprawdzić czy działa?? Czy może zareklamować montaż??

Link to post
Share on other sites

Jak nie sprawdziłeś przy kurierze to dlaczego mają ci wierzyć,że tak było? Ja wiem,że to beznadziejny i niewygodny dla klienta przepis ale taki jest i już.Włóż, sprawdź czy wszystko działa i "po ptokach". A jak nie to wysyłasz całość z powrotem.Zamówiłeś złożony zestaw to i cały zestaw wysyłasz.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

http://images67.fotosik.pl/521/246dd778e5008b39.jpg

 

Niestety bardzo słaba jakość zdjęcia ale w tej chwili nie mam czym zrobić lepszego.

Wg. mnie nie wygląda na to aby złącze było uszkodzone. Przez to, że śrubka z tylu nie była dobrze przykręcona karta wysunęła się ze złącza i przy transporcie ocierała o złącze. Nie widać żeby coś było ułamane albo ukruszone są jedynie nieduże ślady otarcia na złączu płyty głównej.

 

do pana jarrino

Miałem przy kurierze wszystko rozkręcać?? Co do wiary na słowo to nie zdejmowałem drugiego panelu bocznego, tak więc jest tam ciągle ich plomba. Bez zdjęcia tego nie mógłbym chyba odkręcić tej nieszczęsnej śrubki więc wiadomo, że zostało to źle zmontowane.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie masz racje:P Nie jestem expertem :P Coś z tyłu latało i przypominało mi to dźwięk śrubki więc uznałem, że może jest to śrubka bo może teraz jakoś inaczej się to montuje. Było to jakiś plastikowy element. 

Więc czy ta kartę zamontować poprawnie i sprawdzić czy działa?? Czy nic nie ruszać i składać reklamacje ??(a jak tak to czego, montażu?) Czy jeszcze jakaś inna możliwość?? Z góry dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wsadził i sprawdził czy działa wszystko jak należy. Jak nie to masz 3 dni na zgłoszenie DOA i wtedy od ręki oni Ci wymieniają uszkodzone elementy na sprawne bez zabaw w reklamacji itp. tylko musisz się zmieścic z tym w 3 dniach od otrzymania zestawu

Link to post
Share on other sites

No więc za radą postanowiłem podłączyć kartę i wygląda na to że karta została powieszona na śledziu i tak wysłana. Problem polega na tym, że nie mogę tej karty podłączyć, gdyż złącze na płycie głównej jest mniej więcej o 2 mm zbyt w lewo względem karty ;/ Więc co w takiej sytuacji ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...