Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, ciekawią mnie wasze opinie o tych chińskich telefonach.

Znalazłem oba na Allegro które wystawia TECHNOS-ONLINE.

 

Na stronie miuipolska.pl niby ludzie polecają tą firmę tylko że często te pozytywne komentarze na tym forum piszą to ludzie co mają 1-3 posty i boję się że to po prostu ludzie podstawieni od TECHNOS- ONLINE   :/


 

Gwarancja niby jest i oni wykonują naprawy u siebie, dają fakturę VAT23.

 

Warto brać chiński telefon?

Jeśli tak to czy warto w TECHNOS-ONLINE?

Miał ktoś z tą firmą do czynienia?

Który z nich jest lepszy?

Który robi lepsze zdjęcia i nagrywa filmy?

 

Aukcja OnePlus One 64/3 (z dostawą 1767,00 zł):


 

Aukcja Xiaomi MI4 64/3 (z dostawą 1897,00 zł):


 

Zastanawiałem się też nad LG G3 w Saturnie 16/2 za 1599zł lub wersję 32/3 ale to już wydatek 1999 zł.

Tylko nie wiem czy brać go czy któryś z tych chińskich smartfonów...

 

Co polecacie?   :roll:

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

posiadam OnePlus wprawdzie od tygodnia ale telefon jak na razie spełnia moje oczekiwania w 100%.

Faktem jest, że G3 mimo takiej samej wielkości wyświetlacza jest poręczniejszy, specyfikacja też jest ok, więc to kwestia gustu.

Za G3 przemawia też fakt, że nie będzie problemów w razie co z wysyłką na gwarancję (OnePlus-a trzeba będzie wysyłać do Niemiec).

Jeżeli chodzi o jakość wykonania i płynność działania to OnePlus jest jak najbardziej ok i polecam go z czystym sumieniem.

Poczytaj opinie o G3, bo podobno ekran QHD jest zasobożerny, ja znam tylko jednego posiadacza G3 i nie zauważył on spowolnień i innych lagów na swoim telefonie, ciekawe jak to będzie wyglądać po dłuższym użytkowaniu. 

O Xiaomi się nie wypowiem bo nigdy nie miałem styczności z tymi telefonami.

Myślę, że co byś nie wybrał: OnePlus czy G3 będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Brak 24 miesięcznej Gwarancji w Polsce, brak serisu w Polsce - całkowicie dyskwalilifują te telefony.

 

Na dodatek 25 Grudnia 2014 roku ZMIENIŁA się Ustawa o Prawach Konsumenta, główna zmiana polega na tym, że w przypadku drugiej ustarki możemy zarządac wymiani sprzętu na nowy lub zwrotu pieniędzy. Czyli pada nam raz, oddajemy do naprawy, pada drugi raz - żądamy wymieany na nowy lub zwrotu pieniędzy.

Do tego domniemanie, że sprzęt był wadliwy w momencie zakupu zostało wydłuzone do 12 miesięcy.

 

Jak dla mnie całkowitym debilizmem i głupotą jest pozbywanie się takiej ochrony - przez zakup "Chińczyków" - zwlaszcza, że wydajemy dużo pieniędzy.

 

Wolał bym kupić LG G3 lub inny sprzęt w Polsce - moze drożej - ALE - dostaję w zamiean 24 Miesięcy Gwarancji oraz dużo ochronę wynikajaca z nowej Ustawy o Prawach Konsumenta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...