Skocz do zawartości

Słuchawki do grania ~ 300/350zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Reinicke,

Recommended Posts

Dzień dobry - witam bardzo serdecznie. Cóż więcej mówić; wypełnię formularz :).

 

Budżet ~ 300-350zł

Czego potrzebujesz? słuchawki nauszne

Przeznaczenie głównie gry - troszkę muzyki

Źródło komputer stacjonarny
Oczekiwania Porządny kabel/Bez mikrofonu/Wytrzymałość
Inne Jako, że jestem muzycznym kaleką i nie rozróżnię basu od tenoru nie potrzebuję słuchawek z bardzo dobrą jakością wszelakich tonów (choć wiadomo, trzaski i piski usłyszę), zależy mi najbardziej właśnie na wytrzymałości i solidności (w obecnych zepsuła się jedna z słuchawek, a właśnie jak najdłuższego działania wymagam), także zależy mi na braku mikrofonu i co może wydać się dziwne - na w miarę przyzwoitej estetyce. Jeśli można to nie chciałbym żadnych błyszczących, migających elementów, także miło by było jakby słuchawki były z jakiegoś dobrego materiału.

 

Wiem, że mam dużo wymagań i być może kwota która dysponuje nie jest wystarczająca, żeby spełnić wszystkie moje zachcianki, jednak, gdyby słuchawki mogły spełniać tylko kilka wymagań to najbardziej mi zależy na wytrzymałości, a potem dopiero brak mikrofonu i estetykę (jeśli mikrofon musi być, to czy można go odczepić).

 

Przepraszam za zajęty czas i z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites
Przeglądałem ostatnio produkty roku 2014 na i wśród nominowanych były steelseries seyberia v3 - godne polecenia? Bo wlasnie mam dylemat między nimi, a HyperXami? Które byłyby lepsze?

 

Kolejny :facepalm: Czy kiedykolwiek widziałeś, żeby ktoś normalny, o normalnym słuchu polecał sriberie?

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

O boże - przepraszam. Po prostu przeglądałem benchmarkowy ranking i właśnie one się tam znalazły, więc postanowiłem zapytać. Cóz, więc chyba zdecyduję się na hyperxy bo przeglądając wszystkie serwisy eksperci je polecają. Są ewentualnie jakieś alternatywy dla hyperxów w podobniej cenie (chciałbym zobaczyć po prostu możliwości i inne wersje)? Pozdraawiam i cały czas dziękuję za pomoc :)

 

P.S.

 

Słuchawkami zasugerowałem się dlatego, ze mam myszkę od SS i jestem z niej bardzo zadowolony, więc tak rozpędem zacząłem o słuchawkach. 


O rany - czytam wszelakie komentarze i chyba wszystkie wskazują Cloudy - w takim razie ja lece zamawiać, a wam dziękuję serdecznie jeszcze raz za pomoc.

Edytowane przez Reinicke
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...