Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Prosił bym o wycenę dwuletnich podzespołów komputerowych. Części są już po gwarancji. Sprzęt nigdy nie podkręcany. Czyszczony systematycznie. Zestaw był zakupiony w techplanet w końcówce 2012. Do części posiadam oryginalne pudełka, papiery. Wszystkie podzespoły są w 100% sprawne

 

CPU: Intel Core i5-2500k, 3,3GHz BOX

MoBo: ASRock P67 Pro3 B3

GPU: Gigabyte Radeon HD7870 2GB

RAM: Corsair Vengeance Low Profile 2x4GB (8GB)

PSU: Cooler Master GX 550W (80 Plus Bronze)

Case: Cooler Master HAF 912+ (stan wizualny bdb-)

 

 

Oraz chciałbym prosić o wycenę ledowego 24" monitora iiyama ProLite B2475HDS. Również z końcówki 2012, bez gwarancji, pudełko, papiery, oryginalna folia na tylnej części pałąka. Brak bad pixeli.

 

Proszę też o wycenę monitora CRT LG Flatron F700B. Jednakże nie posiadam do niego pudełka, papierów. Dostałem go od rodziny za "pół darmo". Monitor działa, wyświetla obraz. Mimo to monitor był 2 razy na gwarancji.

 

 

Chciałbym za zestaw dostać jak największą sumę. Jestem pewny że nie sprzedam zestawu w całości i będzie trzeba sprzedawać zestaw osobno.

 

Mam nadzieję że mój zestaw zostanie wyceniony bardzo szybko. 

 

Z góry dzięki,

triv

Edytowane przez triv961
Link to post
Share on other sites

Mogę się wypowiedzieć co do monitorów. Reszty wolę nie ruszać bo mogę się mylić.

iiyama raczej za więcej niż 400zł nie pójdzie z powodu słabej matrycy jaką jest TN. Za 700-800zł już można kupić tej firmy z MVA lub IPS. Poza tym jest 2 letni tak więc na więcej bym nawet nie liczył.

Co do CRT to jak go dostałeś za "pół darmo" to teraz może go oddać za darmo. Osobiście nie sprzedałem monitora CRT 21" AppleStudioDisplay nawet za 30zł bo nikt nie chciał więc sprzedaż na złomie za 10-15gr za kg to chyba najrozsądniejsza oferta jeżeli chcesz się pozbyć grata z domu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...