Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam osobiscie i nie polecam. mialem wczesniej sgs2 i bylem zadowolony bardzo wiec wzialem s4 i to byla najwieksza pomylka jaka moglem popelnic. po 3 miesiacach musialem wymienic baterie, telefon sie resetuje, co chwila praktycznie wywala komunikat ze niespodziewanie wyjeto karte pamieci, na pleckach z napisu samsung zostalo mi tylko ....un. reszta literek odpadla...za te pieniadze mozesz wziac cos lepszego...

Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci nie zależy żeby mieć dużo miejsca na dysku to weź LG G2 bo jest lepszy choć wykonanie taki sam plastik.

Nie wiem jak Ty użytkowałeś ten telefon. Też mam 3 miesiące i ryski można szukać chyba jedynie pod mikroskopem bo gołym okiem nawet po przyglądaniu nie widać ani jednej.

Erossowi musiał się trafić jakiś wyjątkowo wadliwy model bo mi się nic nie dzieje

Ja go kupiłem ze względu na wejście na kartę sd bo G2, Nexus 5 niestety nie mają, a HTC One był za drogi. Gdyby nie to to wziąłbym G2 bo bardzo mi się podoba i ma lepsze podzespoły no i lżejszą nakładkę.

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Tutaj na forum i Ravir, i Outlaw666 i eross, a poza tym znam dobrze dwie osoby, które narzekają na S4 - problemy z softem i fatalna jakość wykonania. Jak na moje to dawid0032 musiał trafić na wyjątkową sztukę - chyba demo z tytanu.

Link to post
Share on other sites

Posiadam ten telefon od 4,5 miesiąca. Nie wiem co chcecie od niego. Plastik nie jest takiej najgorszej jakości nie wygląda jakoś jakby miał się zaraz rozlecieć. Co do softu to mi mimo wielu zainstalowanych dodatkowych aplikacji ze sklepu play telefon chodzi płynnie i szybko bez ścinek. Czasami jak się go mocno obciąży wieloma rzeczami naraz to wystąpi reset telefonu (Zdażyło mi się 2 razy). Co do karty pamięci - żadnych problemów, co do baterii - problemów z nią też nie ma, trzyma w umiarkowanym użytkowaniu 2 dni. Co do słabych stron zaliczyłbym aparat, robi ładne zdjęcia ale tylko wtedy jak się chwyci focusa co nie jest takie proste w tym telefonie. Ogólnie to nie narzekam na niego i nie żałuje zakupu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...