Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

A Telefon Huawei Y6 2018 za 350 [po obniżce z 400zł] ?
Ogłoszenie również z OLX, lecz tym razem według opisu wszystko jest "cacy" i smartphone niby bez usterek.
Jest opcja wystawienia telefonu na allegro, co jest bardziej zaufaną opcją, oraz ewentualnie w razie nieporozumienia jest możliwość zgłoszenia reklamacji. Opłacalne?

Dziękuję oczywiście za udzielenie odpowiedzi :)

Edytowane przez duzen
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam Xiaomi mi8 [polecam ponieważ miałem okazję z niego korzystać przez pewnien czas] :)

Wyświetlacz: 1080 x 2248 px (6,21") [Huawei p20 - 5,8"]
Pamięć wbudowana: 64 GB (do 256 GB) [Huawei p20 - 64GB do 128 GB]
Pamięć RAM: 6 GB [Huawei p20 - 4 GB]
Prędkość pamięci RAM: 1866MHz (266MHz szybszy od Huawei p20 [Kirin 970]
Kanały pamięci: 4 kanały pamięci - Większa ilość kanałów pamięci stanowi większą prędkość przekazywania danych do procesora
(2 kanały więcej niż w Huawei p20)
Przepustowość pamięci: 29.9 GB/s co oznacza większą szerokość pasma pamięci o 17.1 GB/s od Huawei p20
Interfejs: MIUI 9 [Lepiej wygląda niż EMUI 8.1 zawarty w Huawei p20]
Procesor: Ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 845
Taktowanie zegara procesora: 4 x 2.8GHz & 4 x 1.77GHz
Aparat tylny (pierwszy): 12mpx
Aparat tylny (drugi): 12mpx
Aparat przedni: 20mpx
Rozdzielczość wideo (aparat tylny): 3840x2160 px
Formaty dzwięku: 9 formatów dzwięku (AAC, AAC+, AMR, APE, AWB, FLAC, WAV, WMA, eAAC+)
Bluetooth: v5.0
Czujniki: Barometr - Pomiar ciśnienia atmosferycznego (Nie ma w huawei p20) 

Największy plus Huawei p20 [w moim porównaniu], to przewaga aparatu. (tylny 20mpx - przedni 24mpx).

Pozdrawiam :) 

 

Edytowane przez duzen
Link to post
Share on other sites

Co wybralibyście z podanych telefonów i dlaczego? Zastanawiam sie nad kupnem:

-Xiaomi mi8

-huwaei p20

-Samsung s8+

-onePlus 6

-Mi mix 2s

 

a może macie jakieś propozycje z tej półki cenowej? Kusi mnie p20 pro ale trochę za drogi. Pomóżcie :) pozdro

po co zakładasz oddzielny wątek i potem piszesz to samo w zbiorczym? Liczysz na inne odpowiedzi? Już Ci przecież koledzy napisali co i jak, nawet pytając się wcześniej na czym ci najbardziej zależy. Szanuj czas innych...

Co do zapytania - mój głos na OP6 - najszybszy i najbardziej kompletny, ustępuje trochę S8+ w kwestii aparatu, ale gdy wgrasz apkę Google Camera od Google robi się naprawdę dobrze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Cena za ten telefon dobra, ale moim zdaniem, sens zamiany Moto Z na tego HTC jest... dyskusyjny - proc trochę szybszy, aparat trochę lepszy, bateria lepsza (ale modów bateryjnych już nie podepniesz), poza tym tracisz AMOLED'a, radio i właśnie mody.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. W sylwestra rozwaliłem sobie ekran w Moto Z Potrzebuje porady co kupic tak do 1300-1400 zł. Zalezy żeby parametrami nie odstawał od starego telefonu ale ciut lepsza bateria i mniejsze wymiary mile widziane :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Hej,
Szukam jakiegoś maksymalnie taniego smartfona do zastosowań roboczych - w zasadzie wyłącznie obsługa aplikacji bankowej Revolut, ewentualnie innych aplikacji typowo "roboczych", że tak to ujmę. Nie interesują mnie żadne multimedia, rozrywka. Wyłącznie stabilność, niezawodność, w miarę dobra wygoda obsługi. Najbardziej podstawowe wymagania.
Przeglądam oferty lokalne na facebooku, jak pisałem zależy mi na możliwie najtańszych ofertach używanych, ale nie chcę też się wpakować w jakiś zabytek - chcę żeby to zdatne do użytku. Nie jestem w temacie smartfonów, nie wiem jakie modele są warte rozważania zakupu do kwot 100-150zł. Zupełnie nie przeszkadza mi tutaj wiek modelu - liczy się dla mnie czysta praktyczność użytkowania w tych podstawowych zadaniach obsługi wybranych kont typu banki czy sprawy urzędowe.

Na jakie modele warto zwracać uwagę?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witajcie, szukam najtańszego telefonu który spełnia podane kryteria (chińczyki,nie chińczyki obojetnie):

Duży i ładny ekran

Ok. 6.5 cała

Amoled

90/120hz

 

6/8 gb ram

 

Dość dobry aparat

 

Obudowa metal lub szklo

 

Mile widziane: wifi5, 5g, podczerwień, szybkie ładowanie, duża bateria. Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Iphone 11 pro - cenowo 4299 ziko, podobno na black friday chodzil za 3900 zl ale potrzebuje telefon najlepiej na już. Oferta z mediaepert dobra? 

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-apple-iphone-11-pro-midnight-green-64gb#topVariants

Ktoś zna jakieś sprawdzone strony gdzie można znaleźć taniej? Mi udalo sie znaleźć duzo tańsze oferty ale z uszkodzonym pudełkiem co za bardzo mnie nie interesuje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...