Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak kolega ale ja omijam takie co trzymają krócej niż 1d/>8sot 2d/5-7sot, 3d/3-5 sot. Oczywiście wyłącznie na LTE z włączoną nonstop transmisja i pierdołami w tle. Mało takich ale są. Szkoda że nie iPhony. Co do baterii to niby mają zapezpieczenua przed głębokim rozładowaniem ale lepiej ich nie testować. Niby akumulatory litowo jonowe bardzo dobrze znoszą doładowywanie ale też lepiej nie testować bo ciągle doładowywanie też ukatrupi baterie. Najlepiej wszystko z umiarem. Jak masz fabrycznie alert na 15% (np) to lepiej nie schodzić poniżej ale ciągle doładowywanie jak masz np 80% sobie odpuścić (częste mordowanie baterii np w laptopach poprzez zostawianie ich ciągle na kablu - elektronika rozłącza ładowanie przy 100%, a załącza przy 95-98% i tak ciągle - bateria po roku jak po pięciu intensywnego używania mobilnego).

Generalnie to juz kondycja baterii spadła do 95 % a telefon od lipca apka battery life pokazuje że uciekł 1 procent wiec nie wiem co jest bardziej wiarygodne. 

Link to post
Share on other sites

Jakie opinie o tym sklepie? 

kiedyś pamiętam coś kupowałem z agito, ale czy dalej pod nową nazwą wszystko jest ok ?

https://www.emag.pl/samsung-galaxy-s8-64gb-lte-czarny-sm-g950-ss-64gb-black/pd/DTJPW7BBM/

 

 

Jeśli tak jak tutaj, sprzedawcą jest eMAG, to śmiało możesz brać - kupiłem tam wiele przedmiotów, jak byli jeszcze Agito i już eMAG. Unikaj jednak sklepów "trzecich" sprzedających za pośrednictwem eMAG, jak Bestcena, Deluxe GSM itp. - wtedy sprzedaje i fakturę wystawia ten sklep (a najczęściej jest to FV marża, której radzę unikać), a z nimi jest różnie (wystarczy poczytać negatywy na allegro, aby zobaczyć jakie "przygody" czekają kupujących).

Link to post
Share on other sites

rozważam zakup note 8 lub note 9, z tym ze napewno nie wydam 4 tysiecy na telefon. Jak myslicie kiedy cena note 9 spadnie do pułapu 3000 zł? telefon chcialbym kupic najpozniej do konca roku, ale nie wiem czy warto czekac, kusi mnie glownie ta wieksza bateria.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Widzę fajne ceny są teraz w net-s, ale widzę też że ostatnimi czasy mają sporo negatywnych opinii. Miał ktoś styczność z tym sklepem? Wystawiają oni chociaż fakturę vat 23%? Czy działają na zasadzie tych sklepów typu bestcena itp?

FV23% wystawiają, ale sporo negatywnych opinii jest - ja tam kupowałem jedną rzecz - słuchawki Sharkoon (akurat mieli najtaniej) i wszystko było ok, ale po poczytaniu jakie ludzie mieli z nimi przejścia, to się odechciewa...

Link to post
Share on other sites

Witam. Wziąłem telefon w abonamencie na prezent dla kogoś na gwiazdkę, który chcąc nie chcąc będzie leżał wyłączony i nieużywany przez prawie dwa miesiące. Czy lepiej go doładować do 100% baterii? W tym momencie ma 50%. Czy rozładować i naładować, może zostawić tak jak jest na tych 50%, czy nie ma to większej różnicy? Pytanie może błache ale nie mogłem nic na ten temat znaleźć. Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Witam.
Mam dylemat, ponieważ potrzebuję na szybko telefonu i na OLX wyszukałem dwa telefony z wyższej/średniej pułki, a mianowicie:
- Huawei P10 Lite Dual Sim
- Google Pixel 32GB [chyba 2016r.]

Smartfon Google Pixel na rynku jest wyceniony na około ~ 1500zł, a na ogłoszeniu OLX jest on za 400zł, ale według opisu jest mały problem ze złączem jack, domyślam się, że gdy się podłączy słuchawki do telefonu, nie będą one działały.

Huawei P10 Lite jest wyceniony na około 850zł, a ogłoszenie, które znalazłem, oferuje używany smartfon bez żadnych usterek za 360zł.

Teraz pytanie do Was, który telefon BARDZIEJ opłaca mi się kupować i który jest lepszy? Słyszałem, że wymiana złącza JACK wynosi 70-100zł.       

[Głównie chodzi mi o porównanie jakości zdjęć (aparatu przód-tył), pojemności pamięci wbudowanej / RAM oraz wytrzymałości baterii].

Mam oczywiście możliwość sprawdzenia tych telefonów osobiście.


Proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam :) 

 

Edytowane przez duzen
Link to post
Share on other sites

Nie śledzę rynku Ale pixel za 400 zł? Moze być dobra okazja.

 

Widziałem to ogłoszenie, gość pisze również o zawieszeniu się telefonu, co podejrzanie brzmi bo przecież każdy tel moze się zawieszac Ale nie trzeba o tym wspominać, tutaj coś musi być na rzeczy skoro sprzedawca o tym wspomina... jakby tak nieśmiale chciał o cos napomknąć żeby w mordę nie dostać przypadkiem gdyby ktoś przejechał 100km stracił czas a okazało się że oprócz Jacka to jeszcze taka drobnostka... ze telefon nadaje się na szrot.

 

Używane telefony to takie kanciarstwo że gdy kupisz parę to stracisz wiarę w ludzi, okażą się że każdy to menda co żeby 50 zł więcej wziąć ci bubel wciśnie.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...