Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Od 580 widziałem ale myślę że taniej można nawet dostać ale sądzę że lepiej już nową za 709zł na allegro się zaczynają.

 

Edit: Myślę że do 600 max jeśli za używkę bo widzę że bardzo sztywne ceny są między nową a używką jak się poczeka jeszcze trochę to używka będzie w cenie 450 tak myślę ale mogę się mylić

Edytowane przez lolekgda
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

http://allegro.pl/sz...4968805120.htmlProszę Bardzo   Są też inne kolory na jakim ci zależy tak link podeśle

Z takiego czegoś proszę czyścić ten temat. W tym dziale osoby miały zadawać pytania odnośnie konkretnych ofert, a powyższy użytkownik wstawia ofertę, która nie posiada gwarancji producenta! 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Z takiego czegoś proszę czyścić ten temat. W tym dziale osoby miały zadawać pytania odnośnie konkretnych ofert, a powyższy użytkownik wstawia ofertę, która nie posiada gwarancji producenta! 

 

Ja nic nie proponuje, i nic nie widzę na temat braku gwarancji... a tylko podsuwam link osobie która o to prosiła to nie wiem w czym jest Problem. A tak swoją drogą @rysiooo ty tylko piszesz jak ja coś pisze byle by moje zdanie podważyć. Nie rozumiem twego podejścia. więc skończmy dyskusje, Ktoś prosi o link nówki jaką widziałem i gdzie więc ją daje a nie namawiam do sprzedaży/kupna. Pozdrawiam.

 

 

A tak swoją drogą kupując np. w takim serwisie GSM albo sklepie internetowym,  podpinasz paragon pod karte gwarancyjna nokii i wysyłasz do nokii i śmiga wszystko :)

Edytowane przez lolekgda
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja nic nie proponuje, i nic nie widzę na temat braku gwarancji... a tylko podsuwam link osobie która o to prosiła to nie wiem w czym jest Problem. A tak swoją drogą @rysiooo ty tylko piszesz jak ja coś pisze byle by moje zdanie podważyć. Nie rozumiem twego podejścia. więc skończmy dyskusje, Ktoś prosi o link nówki jaką widziałem i gdzie więc ją daje a nie namawiam do sprzedaży/kupna. Pozdrawiam.

Bo ten dział jest stworzony na potrzebę zakupu  "pewnych" telefonów z pełnoprawną gwarancją. Oferta którą zamieściłeś jako dowód zakupu ma fakturę vat marża, a gdyby było tak jak wielokrotnie mówiłeś - jesteś pracownikiem serwisu/komisu gsm - to wiedziałbyś, że produkt taki pozbawiony jest gwarancji producenta.

Zawsze będę podważał Twoje zdanie o ile będzie głupotą, albo wbrew regulaminom.

 

A teraz proszę o wyczyszczenie tego tematu z moich dwóch postów i użytkownika lolka (z pouczeniem), żeby nie robić bałaganu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
a tu się mylisz bo my sprzedają telefony na vat marzy wysyłamy telefonu do autoryzowanego serwisu gdy coś się dzieje i klient ma też taką możliwość z pominięciem nas więc ty się tu chyba mylisz

Ja się nie mylę:

http://forum.android.com.pl/f935/faktura-vat-mara-a-a-gwarancja-oficjalne-informacje-od-autoryzowanego-serwisu-regenersis-350230/

przeczytaj trochę - na razie łżesz i wprowadzasz ludzi w błąd! 

 

http://www.spidersweb.pl/2012/10/faktura-vat-marza-nie-dziekuje.html

nawet na oficjalnej stronie spidersweb.pl masz taki temat. Nie wiem kim jesteś, ale na pewno nie fachowcem. Po za tym naucz się poprawnej pisowni i podstawowych zasad interpunkcji, używania wielkich liter.

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

my jakoś wysyłamy telefonu z VM do Regenersis i jakoś nie ma problemu....
 To jest zwykłe fałszerstwo gwarancji producenta. Nie macie problemu bo producent najwidoczniej jeszcze się nie skapnął że takie działania przynosza mu straty.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakie jest wasze zdanie na temat tego ogłoszenia: LG NEXUS 4 sprzedam... Łagiewniki • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Brak informacji na temat pochodzenia telefonu. Jeśli jest bez papierów, to kiedy został zakupiony jest nieistotne i właściwie do niczego nie przydatne. 

Link to post
Share on other sites

Witam co sądzicie o tej ofercie

 

http://olx.pl/oferta/nokia-lumia-735-nowa-biala-CID99-ID8fOhP.html

 

Po telefon jadę w czwartek co polecacie sprawdzić itp? Typ pisze, że simlock, ale napisał, że jak się włącza to nie ma loga orange więc wątpię czy jest, ale tak spytam jest może jakiś darmowy starter byle by była karta nanosim w nim? Oczywiście z innej sieci niż orange i który można odebrać w salonie.

Edytowane przez zlepek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...