Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Sprawa moze mniej powazna niz inne ktore tutaj bywaja, jednakze i tak postanowilem zalozyc temat gdyz przyda mi sie pomoc a moze ktos bedzie mial czas sie wypowiedziec.

 

Jestem wlasnie w  trakcie pracy nad projektem ktory otrzymalem w szkole (Bez obaw, tylko na ocene, chodz jest ona bardzo wazna) i mam na ten projekt 2 tygodnie, wiec mysle ze sie wyrobie.

 

Mianowicie, zadanie jest takie:

 

Stworz logo firmy o nazwie "Suncy", jest ona firma prywatna i rodzinna, dopiero rozwijajaca sie i zajmujaca sie produkcja sokow zdrowych i ekologicznych. Do tego beda musialy byc tez zaprojektowane opakowania/kartony na soki aczkolwiek szablony samych opakowan dostane dopiero po oddaniu logo, wiec duzo tutaj nie bede mogl jak na razie zrobic.  

 

Pomslow bylo kilka na temat logo, jednak kilka z nich odpadalo przez "konkurencje" co znaczy innych uczniow (Bo albo oddalem pomysl koledze albo "przypadkiem" ktos mial bardzo podobny", co nauczycielowi sie nie podoba i musze wymyslic cos innego. Jak na razie mam cos takiego, sam tak naprawde nie jestem do konca zadowolony gdyz wyglada ono na malo ambitne chodz jest latwe i przejrzyste to jednak nie krzyczy ono "SOKI!" czy "OWOCE!" a bynajmniej ja tego nie odczuwam :/

 

(Logo musi byc takze oddane czarno-biale) 

 

http://i.imgur.com/0H6ZFhW.png

 

http://i.imgur.com/Yrd0OJq.png

Nie wiem co mam zrobic, czy moze dac jakas ambitniejsza "ilustacje" ale czego? Zrobic bez "grandient" a moze w ogole zmienic czcionke?  :pomocy:

Edytowane przez Smoothiesmith
Link to post
Share on other sites

Nic z informatyki, mieszkam w Norwegii i chodze do odpowiednika technikum, o nazwie "media i komunikacja" gdzie mamy rozne zajecia a jedne z nich to wlasnie "tekst i design" gdzie robimy np. plakaty, loga, broszury, a wlasnie na te 2 tygodnie mam zajecia z "tekst i design" i otrzymalismy wlasnie takie o to zadanie. Jeden z moich kolegow tez uczestnicza do tej szkoly i wlasnie  dzieki niemu poznalem to forum. 

Link to post
Share on other sites

Ja bym może nie zamykał napisu w elipsie, tylko zrobił tak aby u góry był taki łuk stylizowany na słońce

a na dole też fragment, może jako uśmiech czy coś w ten deseń.

 

Tak na szybko...

 

http://zapisz.net/images/541_suncy.jpg

 

Czasami trzeba porobić kilka/kilkanaście różnych wersji, z różnymi czcionkami i kolorami aby znaleźć to "właściwe" rozwiązanie ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A wiec, logo ktore zapodales jest bardzo dobre i nie wiedzialem co mial bym w nim zmienic, ale w sumie postanowilem usunac dolny luk i zamknac to w takim o to tle:

 

http://i.imgur.com/eZtCTPm.png

 

co do czcionek, to Times New Roman rzeczywiscie jest bardzo podobny, aczkolwiek ten Arno Pro jest lepszy, probowalem tez kilka innych jednak nie pasowaly one tak dobrze.

 

Podoba mi sie to na gorze, przypomina mi "korone" bynajmniej takie mialem pierwsze wrazenie, po zastanawianiu sie przyszly tez plemniki na mysl ale to juz swoja droga ;)

 

Tlo probowalem zrobic w innym kolorze jednak nic lepszego nie bylo, no chyba ze zrobie tak jak ty dales bardziej rozmazane tlo.

Link to post
Share on other sites

Bez zrobienia książki znaku, nie dadzą najwyższej oceny.

Rozrysuj warianty kolorów, kolory w odniesieniu do koloru tła , strefy ochronne, skład koloru, nazwę czcionki i takie tam.

Niby nic, ale tak to na rynku funkcjonuje. 

Ściągnij sobie Mackup z elementami brandigu (kubek, płyta CD, długopis, pendriew, koperta, papier firmowy, itp.)

Za darmo znajdziesz to w sieci.

W takiej formie to za nazwę pisaną Arialem powinieneś dostać minimum 5.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...