Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam nieprzyjemne doświadczenia związane z radeonami.

Jak wygląda reszta sprzętu?

Jaki masz monitor?

Intel Core i5-4440 / 3.1GHz, 6MB

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz

Zasilacz OCZ 500W

 

Monitor 22 cale 1080p

Za pierwszą pozycją przemawia DCU II dobry i cichy system chłodzenia

Też się nad tym najbardziej zastanawiam.

Edytowane przez yeti1992
Link to post
Share on other sites

Polecam się przełamać, bo wybierając GTXa z 2GB VRAMU może dostać zadyszki(na pewno dostanie). 280tka ma już 3GB, także bardziej bezpieczny wybór

 

Jeśli już musisz wybierać zielonych to polecam obozy MSI i Asusa

Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites

Co do producenta karty graficznej nie ma co się uprzedzać. 

Karta każdego producenta i każdej firmy może mieć problemy to jest loteria.

Bierz wydajniejszą kartę z większą ilością pamięci.

r9 280x to odpowiednik gtx770 jest przy tym sporo tańsza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rowniez podpinam sie pod wypowiedz poprzednikow bierz r9 280 (nawet bez x) sam ja sobie podkrecisz a do niej masz dolaczony jeszcze kupon na jedna z 3 gier. wiec? Nie dosc ze masz tansza karte to jeszcze gre, po co kombinowac a co do wyboru producenta
-asus 9/10 chlodzenie srednio sie kreci
gigabyte - 8/10chlodzenie ale dobrze sie kreci
msi odpusc sobie
sapphire taki sredniak raczej wg mnie chyba ze wersja toxic wtedy najlepiej wg mnie wybrac toxic ale jest drozszy.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak jesli On woli zielonych (ja tez zreszta :) ) to  gtx 760  w tych grach ktore teraz wyszly Unity,Far cry 4,czy Inkwiizycja mozna pograc na detalach wysokich.

 

 

 

Kazde dalej przesuniecie na bardzo wysokie ,czy Ultra juz czuc spadki fps.

 

wiaze sie to z tymi zakichanymi 2 GB pamieci karty,ale poki co jesli sie zdecydujesz to w nowe gry pograsz na godnych detalach.,na wysokich bez AA ,jesli ci to nie przeszkadza*w full hd oczywisice)

 

Teraz  pograsz, a potem gtx 970 zejda troche z ceny i kupisz karte tą  juz pod Wieska czy juz najnowsze tytuły.

 

tez wole niepchac sie w radki,jakos zawsze mialem karty Nvidii.

Link to post
Share on other sites

 

 

tez wole niepchac sie w radki,jakos zawsze mialem karty Nvidii.

 

I dlatego świadoma strata 20% wydajności ma być dobra? Z uprzedzeniem do czerwonego koloru? Ja też zawsze wolę Radki, ale jak składałem komputer to nic lepszego od 970'tki nie było, wziąłem ją i jakoś jestem zadowolony. Nie ma co za bardzo patrzeć na uprzedzenia jeśli szanuje się swój pieniądz i robi się opłacalne zakupy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej poczekać te kilkanaście dni na GTX 960 i rozeznać się w ofertach. Nawet jeżeli ta nowa karta nie będzie Cię interesować to ceny 760 pewnie spadną.

A nie wiadomo dokładnie kiedy te nowe GTX'y wchodzą? Słyszałem, że jeszcze w tym miesiącu ale nie chce mi się w to zbytnio wierzyć.

 

A co do radeonów to dla mnie są zbyt prądożerne. Musiałbym zmieniać zasilacz a to kolejne 2 stówki do wydania a na sama kartę mam odłożone 9 stówek.

Link to post
Share on other sites

A nie wiadomo dokładnie kiedy te nowe GTX'y wchodzą? Słyszałem, że jeszcze w tym miesiącu ale nie chce mi się w to zbytnio wierzyć.

 

 

Premiera zapowiedziana jest na 22 stycznia, w sieci już są pierwsze zdjęcia kart i przecieki co do niektórych parametrów. Martwi nieco 128 bitowa szyna  - ale wolniejsze od 760 to one nie będą. Moim zdaniem w tym momencie nie ma sensu ładować się w 760 - w perspektywie masz albo nowy model albo przeceny starych.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...