Skocz do zawartości

Gtx770 czy gtx 760 do grania w niskiej rozdzielczości


Recommended Posts

Witam pisze do was z zapytaniem która karta wystarczy do grania w rozdzielczości 1336x768 najlepiej ultra w grach typu BF4 .Jeszcze jedno pytanie, czy z takiej półki cenowej lepiej brać nowe czy używane karty? Słyszałem ze niektóre tanie używane karty mogły być używane do kopania bitcoinów czy cos w tym stylu i to skraca im żywotność . Nigdy sie tym nie zajmowalem wiec nawet nie wiem co to wiec was sie pytam. Pozdrawiam i przepraszam za błędy ponieważ piszę z telefonu.

Link to post
Share on other sites

W tej rozdzielczości nie ma co szaleć, ja osobiście na twoim miejscu brałbym R9 280X od AMD, ponieważ te podane GTX'y nie są opłacalne, za cenę GTX 770 masz Radeona R9 290, a od GTX 760 R9 280X jest po prostu lepszy. Możesz się rozglądać za takim używanym, ale zwracaj uwagę czy jest gwarancja i czy była kupowana w jakimś znanym sklepie, żeby nie było problemów w razie czego.

 

 

Podaj dla pewności jeszcze resztę sprzętu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też zastanawiałem sie nad r9 280x ale martwiłem się jego prądożernością i nie wiedziałem czy będę musial wymienić zasilacz ( corsair VS450) a wtedy ceny byłyby zbliżone.

 

Jak włączę komputer to uzupełnię te braki bo na telefonie mam problemy z kopiowaniem.

Link to post
Share on other sites

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: 2 tygodnie po decyzji jaką kartę wybrać
-Zastosowanie: głównie gry , najczęściej BF4 , przeglądarka , filmy
-Model i moc zasilacza: Corsair VS450 
-Reszta specyfikacji komputera Intel Core i5 3470 3.2ghz , 4gb ram 1333mhz,  AsRock B75M-GL 2.0 , obudowa no-name (komputer kupiony gotowy firmy ADAX ,lecz go zmodernizowałem troche)

-Rozdzielczość monitora w której grasz!  1336x768
-Dodatkowe wymogi:najważniejsze żeby mój zasilacz Corsair VS450 go uciągnął razem z resztą komputera no i żeby wystarczyła na długi czas


Do takiej rozdzielczość to R9 270 spokojnie wystarczy.

Na chwile obecną być może , ale wolałbym żeby wystarczyła na dłuższy czas.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...