Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam chcialbym abyscie mi doradzili chce kupic z ebaya ta karte:

http://www.ebay.com/itm/New-Sapphire-Radeon-R9-280X-3G-GDDR5-PCI-E-DVI-I-DVI-D-HDMI-DP-Vapor-X-OC-/271723632841?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item3f43fd98c9

I tu stoi pytanie brac bez gwarancji? dobre ma gosciu oceny i daje 30 dni na sprawdzenie i mozna mu odeslac z pelnym zwrotem kasy. tak wiec prosze o porady

Link to post
Share on other sites

Lepsza od 280X lecz kwestią najważniejszą wg mnie powinna być gwarancja, nic o niej nie wspominają na aukcji, lepiej czasami te 15% wolniej ale z papierem


Karty mogły być kupione za granicą i pewnie pochodzi z koparki jak większość na portalach aukcyjnych

Link to post
Share on other sites

Lepiej kupić 280X z gwarancją niż 290 bez, wiadomo że każda myszka swój ogonek chwali i każdy wycenia swoje graty w sposób szczególny  :D

Link to post
Share on other sites

Miałem Z9+ - można jedynie wymontować całość - jest to jakaś myśl - HDD pakujesz w zatokę 5,25", a ewentualny SSD można położyć dosłownie wszędzie. Z9 ma chyba nawet za tacką miejsce na dysk 2,5".

 

Jeśli to nie jest problem to pisz do gościa od Gigusia - kilka osób z forum próbowało się z nim zgadać, ale od kilku dni nie odpisuje - okres imprezowo-urlopowy, więc nie jest to specjalnie dziwne. Jeśli karty są na gwarancji to jest to naprawdę dobra okazja.


 

 

Lepiej kupić 280X z gwarancją

 

Pewnie, tylko, że realna wartość 280X z gwarancją to +/- dobra stówa mniej. 

Link to post
Share on other sites

Jakieś dwa tygodnie temu kupiłem od kumpla ( sprzedawca ze sklepu) kartę którą mam w sygnaturce, karta kopała 24/7 przez okres około 3 miesięcy, (faktura zakupu komputronik) nie żałuję zakupu bo cena okazyjna. Normalne że każdy szuka jak najtaniej i najlepiej, tylko czasami bez papieru można się przejechać. 

Link to post
Share on other sites

A gdzie tam. 8 stów za 280X to zdzierstwo i nikt na tym forum tyle nie da za ten układ. Koleś szuka jelenia.


 

 

czy moj zasilacz da rade z 290?

 

Jak najbardziej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...