Skocz do zawartości

Czy zasilacz Corsair VS450w wystarczy do gtx 770?


Recommended Posts

Witam! Na forum jest pewnie wiele takich tematów ale dla mnie sytuacja jest nadal niewyjaśniona. Czy mój zasilacz corsair VS450 wystarczy do karty GTX 770? Czytałem wiele testów tej karty i pobór prądu wynosił okolo 350w , lecz nie wiem czy mój corsair będzie mogl pracować pod takim obciążeniem .

 

Mój sprzęt:

Procesor - Intel Core i5 3470 3.2ghz

Płyta główna - AsRock B75 (nie znam dokładnej nazwy ponieważ komputer kupiłem w połowie "gotowca"

Ramy - 4gb 1333mhz

Dysk - 1TB

Karta graficzna - asus radeon 7770 1gb ddr5 (wymieniam na gtx 770 )

Zasilacz - Corsair VS450w

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Edytowane przez oskar90
Link to post
Share on other sites

Oczywiście lepiej jakby zasilacz miał trochę zapasu, możesz do 200 złotych dorzucić i brać Thermaltake Smart SE Modular 530W, który na 12V ma 492W.

Edytowane przez Głowa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stawiam na orange :D


Tak sobie pomyślałem przecież mój zasilacz nie będzie stale pod obciążeniem tylko podczas grania więc nie powinno być chyba sporego problemu


A ten green to nie czasem 396w czy coś w tym stylu? Bo gdzieś czytałem że ten corsair tyle ma.

Link to post
Share on other sites

Czyli pozostaje i tylko sie domyślić? A czy zasilacz pociągnął by R9 280x lub r9 280?

Teoretycznie da radę ale w praktyce zasilacz będzie mocno obciążony zle bd wpływało to na kulturę pracy itp. O oc już nawet nie wspomnę. Do takiej konfiguracji musisz celować minimum lepszy zasilacz 500W 

A  kolorek podaj jaki masz ? Napis na zasilaczu  w twoim przypadku vs 450 podaj tylko jakim kolorem jest napisane to ;)

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...