Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Może najpierw zacznę od : Szczęśliwego Nowego Roku!

A teraz zmierzając ku tematowi.

Posiadam sprzęt:

Słuchawki: Marshall Monitor'y

Płyta główna z integrowana kartą: Gigabyte GA-Z97-HD3 (Wbudowana karta muzyczna Realtek Audio ALC887 7.1 HD).

 

Budżet: max 350 zł.

 

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem karty dźwiękowej do wyżej wymienionych słuchawek.

Wydaje mi się, że niezintegrowana karta wyciągnęłaby z nich dużo więcej. Przeznaczenie karty było by szerokie: FPS (typu BF) oraz muzyka (gatunki muzyczne: hip-hop,goa/ambient/psybient [ podaje linka jakby ktoś nie znał gatunku www.youtube.com/watch?v=6WTxC8wnXQo , www.youtube.com/watch?v=5enYHW4dyxA&index=118&list=UL8EIgSwCEJgk]).

Oczekiwałbym jak to zwykle bywa lepszego pozycjonowania dźwięku w grach jak również poprawienia (o ile to możliwe) jakości (choć na nią nie narzekam) w muzyce.

W temacie kart dźwiękowych jestem kompletnie zielony tak więc zwracam się do Was o pomoc.

Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Pozdrawiam:).

Link to post
Share on other sites

Dziękuje Ci janpol2008 za odpowiedź.

Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego akurat ta karta a nie inna?

Czego mogę się spodziewać po jej zakupie i podłączeniu (jakie ona da efekty)?

Czym ona się różni od np: Asusa Xonar DX/XD ?

 

@edit

Z tego co tak na szybko zauważyłem to karta ta nie ma wejścia na mikrofon co w przyszłości (jeśli będę miał zamiar dokupić do PC'ta mikrofon może być lekkim minusem :( ) Czy jest coś godnego polecenia z wejściem mikrofonowym? 

Edytowane przez kameleoonik
Link to post
Share on other sites

Cooger, faktycznie masz rację. Nie pomyślałem o tym (późna godzina :roll: ).

W takim wypadku Audiotrak zaproponowany przez janpola2008 jest obecnie jedyna propozycją.

Karta ta wydaje się być ok (przypominam że w temacie kart jestem zielony).

Czy ma ktoś może jakieś inne propozycję? Czy mógłby ktoś tak +/- opisać czego się spodziewać po tej karcie w połączeniu z mymi słuchawkami? Jakie da efekty w porównaniu z kartą zintegrowaną?

Dziękuję za wszelką pomoc! :)

Pozdrawiam. :)


@UP

Czy ktoś się jeszcze wypowie na ten temat? Jeśli nie to jutro prawdopodobnie zamawiam tego Audiotraka. Czytałem jakaś recenzję tej karty ale wolałbym mieć opinie/uwagi od jakiegoś forumowicza który jej używa/coś o niej wie.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-audiotrak-prodigy-hd2-advance-de-i4864627052.htmlnajlepsza w tych pieniądzach, żadne asusy czy creativy

 

Jeszcze audiotrack prodigy cube godny polecenia z racji gniazd na OP AMPy,można sobie dopasować pod siebie jak defaultowy nie będzie odpowiadał.No i wiadomo wsmacniacz słuchawkowy,mikrofonowy,komplet wejść i wyjść no i ta funkcjonalność zawsze można podpiąć pod lapka czy jakieś inne ustrojstwo pod usb i zmienić w prawdziwy sprzęt audio :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...