Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z pełną wersją FIFY.

FIFA15 FIFA problemy Nie działa mi FIFA FIFA ZAcina sie FIFA Origin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajus2010

Bajus2010
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 12:11

Witam i bardzo liczę na pomoc.

Kupiłem fifę 15 jakieś 2 tygodnie temu. grałem sobie wsszystko było dobrze (chyba miałem już przegrane 39H...) i dzisiaj wstaję rano włączam fifę i nagle FIFA się ładuje i zacina . wyskakuje mi okienko Program EA FIFA przestał działać.

Robiłem już dużo rzeczy,aby to naprawić. (wyłączyłem origin w fifie,przeczyściłęm komputer programami ADW CLEANER i CCleaner) niewiem cąłkowicie co sie stało oprócz FIFY gram w cs 1.6 i nic więcej wczoraj nic nie pobierałem,ani nic innego calkowicie niewiem co się stało,a najgorsze jest to,że już dużo kasy władowałem w swojego FUT'a :(

BARDZO PROSZĘ O POMOC 

Link do parametrów mojego komputera:

http://www.fotosik.p...8690eb4384.html

Pozdrawiam.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10391 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 31 grudzień 2014 - 13:03

Może to głupio już wygląda ale ja zawsze radzę o ile to możliwe zajrzeć do podglądu zdarzeń.Może tam być informacja (ale nie musi) o nieudanej próbie włączenia programu (gry). Czasem podana jest przyczyna niepowodzenia.

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Bajus2010

Bajus2010
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 14:25

nie ma przyczyny :( ktoś jeszcze coś poradzi?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FIFA15, FIFA problemy, Nie działa mi FIFA, FIFA, ZAcina sie FIFA, Origin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych