Skocz do zawartości

Battlefield - Oficjalny klan forumowiczów benchmark.pl . Chętni?


Recommended Posts

 Witam. Zauważyłem, że na forum jest trochę osób, które grają w gry z serii Battlefield.

Sam gram dość często, ale jak wiadomo, żeby dobrze grać w Battlefielda potrzebna jest zgrana drużyna, skład.

Nie mam jednak zbyt wielu znajomych grających w BF'a, a gra w pojedynkę jest zwyczajnie nudna. 

 

 Forumowicze, jeśli lubicie czasem postrzelać do wirtualnych żołnierzy, zamieniać budowle w ruiny, pojazdy w złom lub po prostu nie macie z kim grać, tak jak ja...  

 

Proponuję założenie klanu Battlefield !

 

 Znajdą się wśród Was chętni do stworzenia takiego klanu? Jeśli będzie nas dość dużo, możemy liczyć na własne subforum w dziale "Gry Multiplayer",

nasza "działalność" będzie w pełni oficjalna.

 

 

Piszcie! 

@down

 

Dziwne, bo dodawałem więcej tagów...

Chodzi oczywiście o BF2 (jeśli ktoś ma), BFBC2, BF3, BF4 i pewnie nadchodzący BF Hardline 

 

 

 

                                                                                                                         

                                                                                                                    Pozdrawiam! classic

Edytowane przez classicgamer2
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Obecnie istnieje sekcja wot- Benchmark Warriors (BMKW), jeżeli są chętni do aktywnego, ciągłego rozwoju w grze innego typu to nie widzę przeszkód by utworzyć dywizje BF :) Zaznaczam jednak, że chodzi o aktywny udział, ponieważ w przeszłości bywało różnie.

 

@Bigi

indeed

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziś chwilę o tym rozmawialiśmy na TSie, sugerowałem możliwość rozbudowy BMKW jeśli będą sprzyjające wiatry :)

Fakt, że już kiedyś byliśmy zjednoczeni pod jedną banderą, ale zapał do BFa opadł, więc jeśli są grający, tylko porozrzucani, to warto pomóc im się gładko zorganizować :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@BIGPUN: Szukałem po tagach i nie znalazłem żadnego tematu z klanem BF. Pamiętam, że ludzie zakładali tematy mające zrzeszać graczy, ale one szybko znikały... Właśnie dlatego powstał ten temat, żeby nie zniknął tak szybko jak inne. Chciałbym założyć oficjalny klan dla graczy, razem z subforum, stworzyć miniaturową społeczność graczy, pograć razem.

 

@spider: Zdaję sobie sprawę z tego, że takie przedsięwzięcie wymaga dużo czasu i uwagi. Gram dość dużo, a jeśli nie gram, to po prostu siedzę w internecie i przeglądam jakieś pierdoły - czas, który na to poświęcam mógłbym przeznaczyć na prowadzenie subforum :) 

 

Poczekam na chętnych, a z tego co wiem, jest ich na tyle dużo, żeby trochę rozruszać ten dział. Oprócz WOT'a nie dzieje się tutaj zbyt wiele. 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli miałbym dołączyć do klanu bmkw w bf4 (jestem za) to najpierw musicie mi wyjaśnić dlaczego na 4 athlonowych rdzeniach gra co chwilę łapie freezy. Jak to rozwiążecie to będę grał także w łykendy.

 

btw. co się stało z klanem w bf3?

daliście mi zapkę jak miałem 8 poziom, 3lata temu, a teraz mam 72lvl i z klanu pozostał mi tylko Tag.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/HumanStrain/stats/285541454/pc/

 

oto i ja. 

ps. nieźle musiały być zbalansowane klasy, skoro każdą mam 4 i 5 gwiazdek. Nie to co w bf4...

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

@zielone_ciastko: O coś takiego mi chodzi. Battlefield to przecież nie tylko czwarta część, w trójkę i BC2 też można razem grać. Jak komuś się zachce, to możemy nawet w BF'a 2 pograć  8-) . Jak w innych częściach działa MP, np. 2142 czy 1943 to nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować. Mimo wszystko najwygodniej będzie w BF'a BC2, 3 i 4 ze względu na system znajomych i Battleloga, przez którego można się komunikować i ewentualnie organizować. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...