Skocz do zawartości

Gigabyte HD 6870 OC Windforce 3X na gwarancji 3 miesiące


Recommended Posts

Sprzedam zadbaną, cichą i bardzo wydajną kartę graficzną Gigabyte HD6870 w wersji podkręconej fabrycznie z chłodzeniem Windforce 3X. Karta posiada gwarancję do 22 marca 2015 roku w sklepie Agito. Nigdy nie podkręcana, a najwyższa odnotowana temperatura to zaledwie 65°C. Kartę sprzedaję razem z pudełkiem. Grałem na niej i ukończyłem m.in. Far Cry 3 na ustawieniach ULTRA w FULL HD.

 

http://i.imgur.com/eWDAdhO.jpg?3

 

Po więcej zdjęć zapraszam na PW.

Cena jaka mnie interesuje to 293zł z wliczoną dostawą.

Zapraszam do zakupu!

Edytowane przez Cryobraz
Link to post
Share on other sites

Jedną z gier wymieniłem. Mając 270X nie poczułem wielkiej różnicy w tym tytule, mimo zapewnień niektórych "fachowców", że to karta ogranicza mi wydajność nie procesor. W wiele tytułów grałem i zawsze wybierałem najwyższe możliwe ustawienia. Rozumiem, że osoby nieposiadające nigdy tej karty mogą mieć inne zdanie, ale zapewniam, że nie mają racji.

Edytowane przez Cryobraz
Link to post
Share on other sites

nie chciał bym się wtrącać ale nie uwiężę w to  no chyba ze w nic nie grasz tylko w Far Cry 3 z racji ze miałem kartę GTX470 który jest porównywalny może ciut lepszy i do tego podkręcona ale mniejsza z tym i w takie gry jak Crysis 3 lub Max Payne 3 czy watch dogs nie ma szans żebyś odpalił na wysokich badzi ultra prz rozdzialce FullHD nawet i mniejszej na tej karcie

Link to post
Share on other sites

To "uwież" :) Nie chcę nikogo na siłę przekonywać, że mam rację. Były to ustawienia ultra od początku do końca przy rozdzielczości Full HD. Oczywiście, że grałem też w inne tytuły, ale wydaje mi się, że to właśnie Far Cry 3 był jedną z bardziej wymagających gier, więc uznałem, że warto o tym wspomnieć. A inne gry jakie bez problemu ogrywałem na tym radku w pełnych detalach przy 1080p? Były to np.: Need for Speed: The Run, Deus Ex: Human Revolution, Alien vs Predator, Crysis, Saint's Row: The Third itd. Nigdzie nie pisałem, że grałem w Crysisa 3, Max Payne'a 3 czy Watch Dogsa, więc nawet nie wiem z czym się nie zgadzasz...

Link to post
Share on other sites

no ok ale nie pisz ze

 

Far Cry 3 był jedną z bardziej wymagających gier

bo nią nie jest i ta karta nie pozwala na takie  granie w nowe gry na full mnie nie przekonasz bo wiem swoje i za długo w tym siedze a kart myślę ze uda ci się sprzedać za jakieś 250-270zł bo po tyle chodzą

Edytowane przez luzak0
Link to post
Share on other sites

(...) jedną z bardziej wymagających gier, które odpalałem na tej karcie (to chyba logiczne oO). Czego Ty dalej nie rozumiesz? Tyle siedzisz, a nie znasz wartości danej karty... W przeciągu miesiąca poszła taka sama za 335zł i to bez gwarancji...

http://allegro.pl/gigabyte-hd6870-oc-1gb-ddr5-2xdvi-sli-dx11-box-i4875849278.html

 

A moja cena to 280zł + 13zl wysyłka paczką priorytetową. Gdyby ktoś chciał odebrać osobiście to zapłaci 280zł. Proste.

Edytowane przez Cryobraz
Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem,ale jak dla kogoś FarCry 3 w ustawieniach Ultra i rozdzielczości 1080p jest płynny wyświetlając średnio 25kl/s to życzę powodzenia.Już nawet nie wspominam o włączeniu jakiegokolwiek wygładzania krawędzi :facepalm:

 

 

http://s23.postimg.org/hmdmj2o0b/2500k_1_1920.png

 

 

 

Co do ceny za kartę to jest ona adekwatna do wydajności

Edytowane przez wenflon
Link to post
Share on other sites

Gratuluję opierania się na testach, które nie wiadomo jak były przeprowadzane, bo FC3 nie ma wbudowanego benchmarka. Grałem na AAx2 dla Twojej informacji. 25 klatek to miałem w wiosce (dokładnie w tej: http://media.fatalgame.com/screen_large/far-cry-3-10516.jpg), w której podejmowało się misje, ale jak wspominałem miałem ustawione AAx2.

Edytowane przez Cryobraz
Link to post
Share on other sites

Skoro testy są lipne to może film prawdę pokaże, niestety tylko 1360*768 i tylko granice 30 fps prawie jak na konsoli obecnej generacji.

A może tu zawinił procesor, jaki procesor masz kolego Cryobraz?

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Temat widzę przeradza się, a autor tematu chciał tylko dać ogłoszenie. Dla jednego ta karta będzie wydajna, dla drugiego nie, ale ogólnie nie jest zła  

Link to post
Share on other sites

Nikt nie pisał że karta jest zła, ale pisanie że jest bardzo wydajna to przesada.

 

Moje prywatne porównanie moich kart HD6850 vs HD7970

 

Skoro HD6850 jest bardzo wydajna to co miałem napisać jak sprzedawałem HD7970 nie mówiąc o obecnych GTX970 w SLI.

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Mam Xeona E5450 lekko podkręconego na 3.2GHz. Wcześniej miałem E7500 @ 3.52GHz i to na nim grałem w FC3. Nie wiem czy wiesz, ale nagrywanie osłabia klatki ;) Co do Twojego testu widzę, że ładnie smażysz tego radka 6850. Pewnie gdyby miał te 30C mniej to i wynik byłby lepszy :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...