Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Razer Naga 2014 - Problem!

naga problem freez kursor synapse zcina zacina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrjojo545

mrjojo545
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 15:40

Witam, jestem posiadaczem Razer Naga 2014. Mam mały problem z tą myszką. W programie Razer Synapse 2.0 gdy wejdę w zakładkę MOUSE - CALIBRATION i kliknę SURFACE CALIBRATION ON i zaznaczę RAZER MATS (Razer Goltiathus control) którą posiadam, po 5 sekundach CAŁKOWICIE freezuje mi myszkę. zacina automatycznie kursor i co bym nie zrobił kursor nie chce się poruszać. Nawet nie pomaga zmiana gniazda USB. Nic nie pomaga. Dodam też, że to nowa myszka kupiona w sklepie komputerowym. Bardzo prosiłbym o jakąś pomoc, ewentualnie poradę, z góry dziękuje i pozdrawiam.

• 0

#2 atomowy

atomowy
  • Entuzjasta

• 532 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 13:16

To może być problem z napięciem na usb lub jak pisano na innych forach, że razery często odmawiają współpracy z niektórymi klawiaturami. Np z klawiatura logitecha G710 nie działa w ogóle :)

• 0

• i7-880 • ASUS P7F7-E WS • G.Skill Pi 3x2G • R9 270  OCZ RevoDrive X2 240 • BenQ XL2430T • Logitech G500 G710  FiiO E10  Beyerynamic DT770 32 

#3 mrjojo545

mrjojo545
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 16:03

To może być problem z napięciem na usb lub jak pisano na innych forach, że razery często odmawiają współpracy z niektórymi klawiaturami. Np z klawiatura logitecha G710 nie działa w ogóle :)

Klawiaturę posiadam Tracer Avenger, ale podjerzewam to nie jej wina. Miałem inną myszkę Razer Naga 2014 ale musiałem oddać na gwarancję i przysłali mi nową. Tamta nie miała takich problemów jak ta, W jaki sposób mogę sprawdzić napięcie w gniazdach USB ?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: naga, problem, freez, kursor, synapse, zcina, zacina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych