Skocz do zawartości

Recommended Posts

-Jaki budżet możesz przeznaczyć na podkładkę? : 100zł
-Jaką podkładkę chcesz? (plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową?): nwm która była by dla mnie najlepsza ale na pewno nie chce aluminiowej.
-Jaki rozmiar podkładki Cię interesuje? : wysokość nie może przekraczać 380mm a szerokość nie moze przekraczać 400mm
-Jaka grubość podkładki Cię interesuje? : dla mnie nie ma znaczenia ale chyba najlepiej 3mm
-Czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie akceptuje
-Wolisz podkładkę szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną (zawodowa pod RTSy)? (wybierz którąś opcję)*: średnią ewentualnie średnio szybką
TROCHĘ LEKTURY xD:
Siemka przymierzam się do zakupu podkładki ponieważ moja obecna roccat alumic mi tak psuje ślizgacze w myszce ze jest to do nie wytrzymania.Teraz zaczyna się moje pytanie jaka podkładka pod mysz tt esports theron w gry gram takie jak bf cod ewentualnie cs go ale i tez ostatnio często pogrywam w World of tanks.Jezeli chodzi o dpi jakiego używam to w grach jakies 400dpi a w wot okolo 1000dpi a w necie 1600dpi.mam na oku tt esports White ra ale dowiedziałem się ze to speed :( a ja bardziej chcialem Control bo w tym roccat alumic uzywalem strony control i mi nawet przypadla do gustu.Aha i jeszcze takie jedno pytanie czy sporo się różni speed od Control czy jest to chwyt marketingowy?
Cena: do 100zł
Ps.co myślicie o razer goliathus

Edytowane przez mikoxor
Link to post
Share on other sites

Wszystkie wersje control pod laser odpadają, bo mają rzadszy splot = są bardziej nierówne, a lasery tego nie lubią.

Jeśli chcesz kontroli i szmaciaka , który daje sobie z laserami to weź Roccat Taito, to najlepszy wybór.

Albo na spróbowanie A4Tech'a 200/300MP.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Wszystkie wersje control pod laser odpadają, bo mają rzadszy splot = są bardziej nierówne, a lasery tego nie lubią.

Jeśli chcesz kontroli i szmaciaka , który daje sobie z laserami to weź Roccat Taito, to najlepszy wybór.

Albo na spróbowanie A4Tech'a 200/300MP.

Ej a czy tesoro aegis nie będzie lepszy? bo w tym teście wychodzi że tak http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/podkladki/zestawienie-podkladek/i tak szczerze mówiąc teraz od cb zależy jaką podkładkę kupię bo np.gdy napiszesz tesoro to od razu kupuje :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...