Skocz do zawartości

Pytanie do Monitora iiyama X2483HSU-B1


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lukegru,

Recommended Posts

Witam.

Planuje zakup nowego monitora do 700-800zł i po części zdecydowałem sie na ten model: http://www.morele.net/monitor-iiyama-x2483hsu-b1-593921/. Chciałbym się dowiedzieć czy posiada on tzw. funkcje flicker free, ponieważ gdzieś wyczytałem ze ową funkcje posiada ale nie mogę znaleźć tej informacji na stronie morele.net.

Natomiast drugim zapytaniem jest to czy będę w stanie grać w gry na natywnej rozdzielczości monitora (1920x1080) ponieważ posiadam niezbyt wydajną kartę graficzna a dokładnie ten model: http://www.komputronik.pl/product/93226/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTS_250_Palit_1GB_DVI_HDMI_PCI_E_E_GreenEdition.html, natomiast jeżeli nie będę mógł to czy obniżenie rozdzielczości może skutkować dużym pogorszeniem się jakości wyświetlanego obrazu? Ponieważ słyszałem że monitory LCD na niższej rozdzielczości niż natywna wyświetlają słabszą jakość obrazu.

 

Edit:

Czy sa jakieś różnice między matowym a błyszczącym ekranem? I czy zamawiac ten monitor w morelach czy może jakimś innym sklepie: np agito.

Edytowane przez Varmit56
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Monitor posiada funkcję flicker free. Co do karty i jej wydajności to wszystko zależy od tego w co grasz. Matowy jest lepszy bo nie odbija światła, więc w dzień ma to niebagatelne znaczenie. kupowałem ten monitor dla bratanka jakieś 3 miesiące temu i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić, w tej cenie to chyba nic lepszego nie znajdziesz. Co do sklepu to polecam Proline - oferują przedłużenie gwarancji zero bad pikseli z 1 miesiąca do 3 lat (za dopłatą 50 zł) - akcja trwa bodajże do końca roku.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...