Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , ostatnio złożyłem sobie 2 zestawy komputerowe , chciałbym żebyście sprawdzili ktory z nich jest lepszy i czy nadają się do pracy :) .Jak by coś nie pasowało to proszę o złożenie dobrej maszyny :D

 

http://www.morele.net/inventory/info/Pcchuh/

 

http://www.morele.net/inventory/info/Kck6SI/

 

Komputer ma być przeznaczony głównie do grania 

Mój budżet to 2500 zł (dvd i dysk mam)

Nie , nie chce używanych części

Co bym chciał do mojego pcta karte gtx 760 albo r8280 i i5 

Edytowane przez kacperex44
Link to post
Share on other sites

Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

 

A o rabaty indywidualne to pytaj w sklepie a nie tutaj .... 

Link to post
Share on other sites

Zestawy spoko,  plytke wziabym pod chipset b85 pod i5 jest stabilniejszy niz h81.
r9280 jest lepiej wykonany i lepiej sie kreci niz 760 wiec jest wydajniejszy a do tego tanszy, i tego bym sie trzymal.
Dodatkowo poszukaj karty w promocji z kuponem na gry. AMD dodaje do serii r9 280 i w gore gry.


Widze ze mnie wyprzedziles.

Edytowane przez johniee1
Link to post
Share on other sites

W niektorych przypadkach udawalo mi sie ruszyc na starym systemie, jednak format bylby wskazany na smietnik starych sterow i aktualizacji windows pod dane podzespoly.

Jezeli nie chcesz stracic danych przed formatem odpal linuxa na live cd wez pendrive i przekopiuj dane na pena

Link to post
Share on other sites

Ok jeszcze jedno pytanko czy jak wezmą ze starego kompa dysk twardy , to czy będzie można dalej na nim pracować ze starymi danami czy będzie potrzebny format ?

Jeżeli pousuwasz wszelkie obecne sterowniki to nie powinno być problemu :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...