Skocz do zawartości

Jakie gry na PS2 polecicie?


Recommended Posts

Witam!!!

 

Mam do was pytanie, jakie polecicie gry na PlayStation 2? Tak, wiem stara konosla itp., ale chciałbym jeszcze z niej skorzystać i się zastanawiam jakie gry są warte uwagi. ;) Nie mam określonego typu, może być każda jaka wam przypadła do gustu zaczynając od sportowych kończąc na horrorach ;) Posiadam również kamerkę, więc na nia też możecie podawać jakieś propozycję ;). Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

 

@BUBLOS długo uczyłeś sie strzelać w PS2? Pytam, bo mi to średnio wychodzi :D, a nie które strzelanki się na prawdę swietne ;)

Szczerze to nie grałem w wiele FPS'ów na PS2, tylko COD 1 i MOH, Killzone ale jak grałem w te gry to PS2 była najnowszą konsolą, więc wtedy się jakoś do tego przyzwyczaiłem  . Teraz np. to mocno odczuwam różnicę z sterowaniem jak gram na PS2, jest znacznie bardziej wrażliwe i kamery w niektórych grach wkurzają, niż na PS3 czy na innych nowszych.

 

PS: Jak lubisz strzelanki to pozycja obowiązkową na PS2 jest właśnie Killzone.

Edytowane przez BUBLOS
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fanatykiem nie jestem, ale pograć lubię :D jak ktoś ma jakieś propozycje oczekuje ;) bo na kompie nie mam w co grać i zostało mi tylko to ;)

Proszę, podajcie jeszcze jakieś propozycję, ponieważ za niedługo pójdę wymieniać gry, i właśnie chcę mieć większy wybór ;) Z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

God of War, God of War II, Prince of Persia - The sands of Time (są jeszcze inne ale ta najbardziej mi się podoba), GTA SanAndreas, Gran Turismo 4, Resident Evil - Code Veronica X (ostatni prawdziwy RE). A tak na marginesie to żaden wstyd że "stara konsola", nie ma czegoś takiego, nie liczy się czy stara czy nowa, liczy się ile frajdy Ci daje gra na niej. Sam też mam PS2 od około 3 lat, kupiłem sobie bo pomimo dobrego komputera nie było w co grać  :P do tego jest sporo bardzo fajnych gier na PSX, w które też możesz pograć na PS2. Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dragon ball budokai tenkachi 3 tekken 5,gran the auto san andreas jak masz przerobionego to polecam spolszczenie do gta pl ,colin mcrae 3 ,spartan total warior ,call of duty 3 ,hitman kontrakt,gran turismo 4,call of duty 3 ,Fight  Night  Round  3,BURNOUT REVENGE to tyle z ciekawszych

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ekhm, to taka moja troche starsza i spokojniejsza lista: Final Fantasy X i X-2, mozesz też spróbować XII, Odins Sphere, Valkirie Profile 2, Resident 4 (może już nieprawdziwy, ale gra przeswietna), Star Ocean, Gran Turismo 3 (wolałem od GT4;),  Ico,Enthusia,Mercenaries, Viewtiful Joe, PES 6 (koniecznie),Soul Calibur 3, Burnouty,Onimusha 3, Tenchu 3 (jak podejdzie, to i Fatal Shadows),God of War I i II, SSXy, Ratchet & Clank (cała seria),Okami, Kingdom Hearts, Disgaea 1 i 2 (jeśli podchodzą takie gry, ciężka do wskoczenia, jak wciągnie, to resztę od Nippon Ichi też szukaj), Front Mission 4, Dragon Quest (chyba 7), Shadow Hearts 2...Pewniacko coś pominąłem, większość gier raczej do grania samemu i na spokojnie, fabuła, klimat, pokręcony system gry, mało gier wybitnie lajtowych. I teraz tylko musze wyciągnąć swoją ps2, wrzucić na dysk to stadko i dodać do kazdej doby 48h...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych konsol, do nie dawna kolekcjonowałem wszystko od NES i pomimo ponad 1000gier w domu grałem najwięcej na ps2.Ostatni tytuł resident evil 4 na limitowany padzie piły mechanicznej. Mimo że grę skończyłem kilka miesięcy temu dalej na PC i ps4 nic mnie tak nie wciągnęło. POLECAM RE 4

Ratchet and clank + crash fajne przygodowe. Metal gear solid - wymiata, gta3, silent Hill , God of War........ No cóż takiej konsoli jak ps1 i ps2 juz nie będzie :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No, niestety nie ma co tutaj dużo mówić to co stare zawsze zostawia po sobie ślad, który na prawdę dużo przypomina :) Według mnie nowsze konsole, oprócz grafiki, w niczym nie są lepsze od PS2, ponieważ w każdej grze chodzi o to samo, czyli grywalność i radość z gry :) Dzięki za propozycję, i czas ogrywać gierki w chwili wolnej od szkoły :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...