Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

Chciałbym przebudować komputer na mniejszy bardziej kompaktowy, obecnie posiadam duża obudowę która jest nie wykorzystana, dużo miejsca zajmuje i jeszcze kilka powodów się znajdzie.

 

Chciałbym zamienić to na mini / micro ? pc ale ciągle móc grać na tym a przy okazji chciałbym to zrobić dość tanim kosztem, dlatego przydałoby się wykorzystać niektóre  części  które już mam jak ssd, procesor,  zasilacz, ram.

Głownie chodzi mi o podpowiedź w wyborze płyty mini / micro atx. Czy w związku z tym są jakieś ograniczenia jak np długość karty? czy do obudowy mini pc wejdzie mój stary zasilacz ?

 

Co z obecnych części da się wykorzystać? 

 

Druga sprawa ze mój obecny zestaw jest dość głośny wiec fajnie by było jakoś to wyciszyć.

 

Mój obecny zestaw:

 

Plextor PX-128M6S 2.5 inch 128GB M6S Series SATA External Solid State Drive

 

ASRock Z87 EXTREME4 Motherboard (Socket 1150, Z87 Express, DDR3, S-ATA 600, ATX, Haswell, Supports 4th 

 

Crucial BLT2CP4G3D1608DT1TX0CEU 8GB (2x 4GB) Ballistix Tactical Memory

 

Intel Core i5 4670K Quad Core Retail CPU (Socket 1150, 3.40GHz, 6MB, Haswell, 84W, Intel Graphics, BX80646I74770, 4th Generation Intel Core, Turbo Boost Technology 2.0)

 

CM Cosmos Type S Full Al Chassis

 

OCZ Z Series Gold 850W PSU SLI-Ready Active PFC Modular

 

Thermalright HR-02 Macho Rev.A 140mm CPU Cooler Silent Fan 

 

MSI R9 270X Gaming 4G PCIe Graphics Card (DDR5,2xDVI,HDMI,DP,2S)

 

Karte graficzna chcialbym wymienic na lepsza

 

Czy ktos cos poleci ? jak to przebudowac?

 

Chcialbym zeby to weszlo np do takiej obudowy :

 

http://www.aerocool.us/ds/ds_black.html

 

Da sie zrobic ? 

 

Pozdrawiam serdecznie i proszę o konstruktywne odpowiedzi.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...