Skocz do zawartości

Recommended Posts

I tak właśnie zrobiłem ;] Skoro już wiem jak ew. wrócić do stanu "ze sklepu". Wiem też dlaczego poprzednim razem się wywaliło. Wygląda na to, że oprogramowanie ma bug.

Ustawiałem wszystko krok po kroku i za każdym razem wylogowywałem się żeby sprawdzić czy w dalszym ciągu mam dostępny panel. Co się okazuje? Wszystko działa jak należy do momentu kiedy gmeram z tym Media Server. Tracę panel kiedy chcę ustawić, żeby nie share'owało całości tylko wybrane katalogi. Sprawdziłem dwa razy i tak samo. Wtedy też (po koniecznym restarcie), dioda SYS przestaje migać (nie świeci wcale). Jeśli ktoś ma czas i ochotę to niech sprawdzi jak jest u niego. 

 

A teraz najlepsze ;] Za trzecim razem zostawiłem jak było domyślnie. Wykryłem tylko dysk i kazałem mu share'ować całość. Pilot od TV do ręki, sprawdzam, serwer jest widoczny. Uruchomiłem 20 GB film 1080p mkv i leci jak marzenie :D Nie tnie, działa!

 

Warto było spróbować jeszcze raz! :D

 

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc!

 

Odezwę się jeszcze na pewno kiedy uda mi się uporać z tym Print Serverem (na razie nie mam przedłużki USB a nie chcę przestawiać drukarenki w inne miejsce). 

 

Co do Tether - próbowałem wczoraj kiedy nie działał mi panel i nie mogłem się zalogować. Próbowałem też dzisiaj na starym sofcie i też się nie dało, ale on chyba nie jest wspierany. Teraz się da. Zaraz zobaczę co to potrafi ;-) 

 

Cheers Panowie!!

Edytowane przez mroova
Link to post
Share on other sites

Dysk 500GB 2,5 cala Transcend - normalny magnetyczny, nic specjalnego.

Za wiele filmów z napisami nie mam, ale sprawdziłem z filmem mkv 720p z napisami .srt. 

Uruchomiłem film i... napisów nie było :/ Ale chwila, wchodzę w menu Option z pilota, wybieram Napisy, następnie zmieniam brak na Polski i voilà! :D

Nie spodziewałem się i nie liczyłem na to, ale działa :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Podłączyłeś go bez dodatkowego zasilania ??

Tak. Zasilanie z jednego portu USB wystarczy i działa.

 

Z tabletu z androidem da radę oglądać filmy z tego dysku ??

Tablet z Windowsem 8 mam i działa. Z Androidem nie mam niestety, ale nie sądzę, żeby się nie dało.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...