Skocz do zawartości

Recommended Posts

A dlaczego piszesz to w dziale "procesory i płyty główne"?

Podał byś chociaż specyfikację twojego kompa. Powodów może być wiele, ale bez Twojego sprzętu to nikt wróżką nie jest i Ci nie napisze co może być przyczyną.

Link to post
Share on other sites

Dołączam sie do wątku bo jestem tu nowy i nie wiem jeszcze co gdzie...A mianowicie jestem fanem fify i nadszedł czas na 15. Mój zestaw troszke leciwy :

Płyta Msi M615M-p33

Procek AMD 2x240

Kości 2x2gb/1333WILK

Karta Graf była do nie dawna zotac 9600gt 512mb i dwa dni temu wymieniona na MSI GeForce 650GTX Ti 2GB DDR5

Fifa 15 odpala bo direkt 11 jest ale ogólnie lipa bo nie da się grać gdyż nawet na najniższych detalach zacina się ze szok. Proszę o pomoc co teraz należało by wymienic lub nie aby ta gra należycie sie sprawowała i jak to cenowo wygląda jaki tu zestaw jakby co próbować sobie złożyc...jeżeli piszę posta w nie odpowiednim temacie to bardzo przepraszam ale zauważyłem z etu najświeższy temat był poruszany...dziękuje pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołączam sie do wątku bo jestem tu nowy i nie wiem jeszcze co gdzie...A mianowicie jestem fanem fify i nadszedł czas na 15. Mój zestaw troszke leciwy :

Płyta Msi M615M-p33

Procek AMD 2x240

Kości 2x2gb/1333WILK

Karta Graf była do nie dawna zotac 9600gt 512mb i dwa dni temu wymieniona na MSI GeForce 650GTX Ti 2GB DDR5

Fifa 15 odpala bo direkt 11 jest ale ogólnie lipa bo nie da się grać gdyż nawet na najniższych detalach zacina się ze szok. Proszę o pomoc co teraz należało by wymienic lub nie aby ta gra należycie sie sprawowała i jak to cenowo wygląda jaki tu zestaw jakby co próbować sobie złożyc...jeżeli piszę posta w nie odpowiednim temacie to bardzo przepraszam ale zauważyłem z etu najświeższy temat był poruszany...dziękuje pozdrawiam

Procesor na min 4 rdzenie.

PC: Intel core i5 64bit system operacyjny,8gb zainstalowanej pamięci, 3,20ghz

a ustawienia gry to: jakość renderowania niska, rozdzielczość 1600:900

 

napisalem w tym dziale ponieważ w dziale gry nikt nie odpisywał

Podaj dokładnie konfiguracje sprzetu razem z modelem płyty. Samo i5 niewiele mówi.

 

Wzór:

CPU -

Mobo -

Ram - 

Zasiłka - 

zasiłka-

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Procesor to dwurdzeniowiec z czterema watkami i to on może byc problemem. G3420 jest wydajniejszy od i5-650 praktycznie w każdej grze i z Fifą tez jest problem. Proponuję poszukac i5-750/760 albo jakiegoś i7-8xx na socket 1156.

 

Zresztą GPU tez może nie wyrabiać.

Edytowane przez mbe13
Link to post
Share on other sites

Tylko nie rozumiem jednej rzeczy czemu mi fifa demo zacina się i wyskakuje błąd. Np.pogralem jeden mecz caly i zaczynam drugi mecz i w połowie drugiego meczu zacina mi się fifa do tego stopnia ze musze ja wylaczyc i wyskakuje błąd.bugi takie czy pamięć mala.ale mam jeszcze 6gb wolnej pamieci

Link to post
Share on other sites

e to na moim zadziała :)


kupiłem fife i dalej. wywala mnie z połowy meczu. ze program nie odpowiada. co mam robic? wirusy usunołem na poczatku gry pisało ze aktalizowa mozna sterowniki cyz cos takiego pisalo


zaktualizowalem nvidie i narazie nie wyłącza sie. moze to być rpzyczyna nie zaktualizowania grafiki? jak rpzedtem sie wylaczala sie fifa

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...