Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Resetowanie połączenia internetowego D-Link DIR-635

router resetowanie restart dlink

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 milosztor

milosztor
  • Bywalec

• 147 postów
  • GG:4007564
  • Miejscowość:Toruń
  • 3DMark 06:10000

Napisano 22 grudzień 2014 - 18:07

Witam, moja sieć domowa wygląda tak: modem -> router -> komputery, konsole, TV, itp.

Od pewnego momentu codziennie mniej więcej o tej samej porze restartuje mi się połączenie internetowe. Sprawdziłem, że jest to wina prawdopodobnie routera, gdyż przy połączeniu bezpośrednim komputera z modemem, nic takiego nie występuje (chyba, że to modem ma jakieś wonty do routera i mi coś zrywa połączenie na kilka sek.). Nie potrafię znaleźć przyczyny, jedyne co mogę dodać, to to, że robiłem upgrade firmware router'a i może to przez to, ale po powrocie do starego, nadal to występuje, a resetowanie do ustawień fabrycznych nic nie zmienia.

Internet mam z kablówki od dostawcy lokalnego. Modem CISCO EPC3008.

Router D-Link DIR-635. Revision B.

Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

Intel Core i5-3570K, 3.4GHz @ 4,2GHz | ASUS STRIX GeForce GTX970 4GB | MSI Z77A-G43 Intel Z77 | Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 | Samsung 500 GB, 16 MB | OCZ Vertex 4 128 GB | Asus DRW-24B5ST/BLK/B/AS | XFX Core 550W 120mm 80+ | SilentiumPC Gladius 800 Pure Black

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: router, resetowanie, restart, dlink

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych