Skocz do zawartości

RAIJINTEK TRITON - czy warto ?


Recommended Posts

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wyłącz proszę podpis.

 

 

Co do tematu. Należy kontaktować się z producentem chłodzenia i cisnąć ich. Za dużo tych wypadków z Tritonami żeby mogli to ignorować.  

Link to post
Share on other sites

Może zaczęła buczeć bo już płyn z układu wyciekł i się zapowietrzyła  :)

 

Osobiście nie wiem po co ludzie jeszcze to gó**o kupują przy tylu negatywnych opiniach w necie, ja zamontowałem z ciekawości i na stosunkowo mało wartym zestawie, ale i tak kontrolowałem czy czasem coś nie pęka powoli.

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś jej obroty? Może padła pompa i zagotowałeś blokopompkę o rozsadziło...Tak czy inaczej reklamuj dziada. Pomaga ponoć notka na tej niebieskiej stronie. ;)

Jaka notka ? na jakiej stronie ? 

 

kupowałem w e-midas na fv i niestety firma jak firma oczywiście się wypięła na mnie bo na fv mam tylko 12 miesięcy gwarancji pomimo że mają napisane że dają 24 miesiące gwarancji ale jak to mówi mój kolega jak się kupowało  w hu.... ej firmie to teraz niestety się tak ma , a padło kilka dni po 12 miesiącach . chociaż brzęczenie pompy było słychać po kilku miesiącach od montażu montaż we wrześniu a zakup był w kwietniu .

Rozumiem że reklamując u producenta mam normalną gwarancję ? 

 

Płyta i vga uratowana , tylko ten nieszczęsne chłodzenie za 400zł na kilka miesięcy .

Edytowane przez maxxio25
Link to post
Share on other sites

Ustawowo masz 24 miesiące gwarancji, żadna firma nie może sobie tutaj ustawiać tego jak im wygodnie, prawo jest prawem.

zgadza się w przypadku zakupu jak kupujesz jako pan  Kowalski  , ale jak kupujesz jako PHU Kowalski , to niestety większość polskich przedsiębiorców ma w du....... ze gwarancja producenta nie dzieli p. Kowalskiego i PHU Kowalskiego i powołują się na ustawę o 12 miesięcznej rękojmi dla PHU Kowalskiego  , pomimo że tak naprawdę firma jest jednoosobowa i tak naprawdę mając firmę to nazwą mojej firmy jest moje imię i nazwisko ,  taki babol ustawowy :D 

ps. za bardzo sie cieszyłem że karta  graficzna ocalała  niestety po wymyciu wali błędami w 3d , na pulpicie jako tako działa w grach się wywala i wywala błąd sterownika :(

Link to post
Share on other sites

No to zakup na firmę się nie opłacał tym razem  :)

 

Zwróć się bezpośrednio do Raijinteka, próbuj przez Fejsa i bezpośrednio do firmy.

Szkoda tylko że nie udokumentowałeś tego fotograficznie albo filmowo tuż po zalaniu...a może jednak ?

Link to post
Share on other sites

Dlatego ja zawsze się upewniam w sklepie czy gwarancja jest w przypadku zakupu na firmę pełna. Ogólnie jeśli nie było żadnej informacji, że w przypadku zakupu na firmę gwarancja jest skrócona, to ja bym się ze sklepem wojował :P

Link to post
Share on other sites

No to zakup na firmę się nie opłacał tym razem  :)

 

Zwróć się bezpośrednio do Raijinteka, próbuj przez Fejsa i bezpośrednio do firmy.

Szkoda tylko że nie udokumentowałeś tego fotograficznie albo filmowo tuż po zalaniu...a może jednak ?

 

Szkoda złośliwości , zakup na firmę zawsze się opłaca , a to że kupuje się w hu.wej firmie to akurat taka mentalność polskich firm , zero odpowiedzialności , jak najkrótszy okres gwarancji i za byle co nawet wadę fabryczną unieważnienie gwarancji . 

Poza tym kupiłem żeby sprzedać  dla jednego z moich kolegów a koniec końców chłodzenie zawędrowało do mojego komputera .

Cieszę sie jednak że to w moim komputerze narobiło bałaganu niż w komputerze kolegi .

Negocjuje z Raijintek warunki załatwienia reklamacji , a fotki mam  , filmiku nie zrobiłem , wiem że blok dostanę nowy , co do vga to chcą żebym im wysłał kartę jak potwierdzą wadę to wtedy naprawią lub też zwrócą koszty karty , ale chyba nie chcę mi się walczyć o starego  gt440 geforca , a miałem sobie kupić gtx-a970 wtedy byłbym wku......ny :D

ps. blok pękł w standardowym miejscu czyli od góry do dołu przy przewodzie zasilającym pompkę , taka uroda tego towaru , jak tak sobie policzę ile moto godzin działało to chłodzenie poprawnie to  mniej więcej po 1500 godzinach blok zaczyna pękać także testowanie tego chłodzenia przez 12 godzin przed założeniem do kompa jest bez sensu :)

Edytowane przez maxxio25
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...