Skocz do zawartości

RAIJINTEK TRITON - czy warto ?


Recommended Posts

Popatrz sobie na testy tritiona w tej cenie nic lepszego nie ma. Udało mi się go zamówić na 3kropki. Przyszło wczoraj prezentuje się ładnie, ale zamontować go zamontuje po świętach teraz niestety brak czasu. Narazie będzie działał na G3258 podkręconym do 4.5ghz w przyszłości na wykręconej i5. Na chłodnicy będą 2x Spectre Pro PWM ( z tego co wczytałem dołączane do zestawu wentyle są głośne więc lepiej kupić wersje Core).

 

edit w morelach mają być początkiem pierwszego kwartału przyszłego roku, takie info dostałęm.

Edytowane przez thcmaniac
Link to post
Share on other sites

Jak nie ma, ja i kilku użytkowników już mamy:-) póki co trzeba szukać i jak coś sie pojawi to kupować odrazu bo szybko sie rozchodzą. Ale za jakiś miesiąc nie powinno być problemu z ich dostępnością. Momim zdaniem warto poczkać bo chłodzenie wartre jest tego

Link to post
Share on other sites

Gdzie pojawiła sie niesczelność? Ja myśle zamontować go odwrotnie by wrazie czego nie wylało sie przez ten otwór co kabel wychodzi od pompy.

 

Ale myśle zeby jakoś jeszcze zabezpieczyć to chłodzenie.

Btw/ karta działa? Czy ją płyn uwalił?

Edytowane przez thcmaniac
Link to post
Share on other sites

kartę chyba uratowałem działa teraz stabilnie

Ogólnie od kilku dni musiało kapać bo od kilku dni miałem problemy z kompem ale nie myślałem że mi przecieka chłodzenie

zaraz zobaczę jak to wygląda ale nie udało mi się zlokalizować wycieku to tak jak by nie z węży tylko z tego mostku gdzie są te 2 śrubki

 

jeszcze dodatkowo chłodzenie kupiłem na GameStore i mi nie dali rachunku wtedy i nie wiem jak to będzie z gwarancją

I podobno słyszałem że wycofali z produkcji to chłodzenie może po prostu odkryli tą wadę co u mnie wystąpiła (oczywiście ja wam życzę aby u was działało i było sucho jak najdłużej)

 

edit:

i poprawka siedział w obudowie prawie miesiąc

Edytowane przez CheshirePirat
Link to post
Share on other sites

U mnie opócz tego incydentu na początku ( kilka kropelek prawdopodobnie zle nalane) to dziala ok.kilka godzin pracy poza kompem i suchutko. Mam nadzieje że tak zostanie.

 

Ogladam sobie mojego tritona i on nie ma nigdzie plomb, jedyne co sie moze uszkodzić mechanicznie to pompa. Wiec jak cos by kiedyś zaczeło umnie szwankować to go rozkręcs i porządnie uszczelnie.

 

Więc jeżeli nie chcesz czekać i reklamować to spróbuj sam to uszczelnić, przynajmniej będziesz miał pewność że historia sie nie powtórzy.

Edytowane przez thcmaniac
Link to post
Share on other sites

Przedstawię wam jak to wygląda po odkręceniu tego czarnego plastiku oraz gdzie jest przeciek

http://iv.pl/images/00686337780196024439_thumb.jpghttp://iv.pl/images/44056268819588601071_thumb.jpghttp://iv.pl/images/82254821846183910438_thumb.jpg

 

Na razie to mam dość "kompaktów" LC zastanawiam się nad Cryorigiem R1 Ultimate bądź nad LC (co bym sam złożył) tylko ile by to wyniosło takie porządne? Nawet na razie mogło by tylko chłodzić CPU a później bym dokupił chłodnicę dodatkową i "zabudowę" (??) GPU

Edytowane przez CheshirePirat
Link to post
Share on other sites

No to ładnie ciekawe czy tylko Twoje chłodzenie było wadliwe czy w pozostałych sztukach po jakimś czasie coś się będzie działo. Ja swoje podłączyłem na sucho sprawdzam co jakiś czas i na razie jest ok. Tylko ten odgłos pompki mnie irytuje :/. Użytkownik forum -thcmaniac- zaproponował abym zrobił regulator napięcia. Po świętach przejdę się do elektronicznego i spytam o to coś BD135.   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...