Skocz do zawartości

Neostrada do 80mb a radiówka 15mb


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam. Chciałbym poznać świeżą opinię ludzi posiadających neostradę do 80mb i mieszkających na wsi. Zaznaczam że niedawno położyli nowe kable i teraz mam możliwość przejścia do orange. Nie wiem jak daleko mam do centrali ale raczej koło 400 metrów, razem jest około 12 gospodarstw domowych. Za niedługo kończy mi się umowa na radiówkę obecnie mam 6mb: http://www.speedtest.net/my-result/4001401445

 Po przedłużeniu radiówki miałbym 15mb w cenie 59-69zł w zależności czy uda mi się coś wynegocjować.

 Neostrada do 80mb za około 90zł/mies.

 Jak sądzicie spróbować tej neo? Można wziąć na okres próbny? I jakie macie o niej opinie,wasz ping,częste zrywanie łącza itp.? Sporo czytałem negatywnych opini np. http://opiniuj.pl/tp-sa-neostrada-tp.html

 Dodam że z radia jestem w miarę zadowolony ale chciałoby się znacznie więcej mega. Będę wdzięczny za każdy komentarz.

Link to post
Share on other sites

przed instalacją technicy sprawdzą jaka jest maksymalna prędkość na łączu, więc raczej "zapytać" nie zaszkodzi

@up mieszkam w mieście i nie mam raczej problemów z tym żeby zrywało. czasem jakaś awaria się zdarzy i 1-3 dni nie mam neta no ale na 2,5 roku 2 razy się zdarzyło

Edytowane przez kotowaru
Link to post
Share on other sites

Rzuciłem okiem na te opinie i ja bym się nimi nie sugerował. Ilość kłopotów jakie sprawia neostrada jest proporcjonalna do ilości użytkowników. Myślę,że trzeba to brać pod uwagę.Moje doświadczenia ze współpracy z firmą TP a teraz Orange są raczej pozytywne. Dlatego radzę,przeglądając takie opinie zwrócić uwagę na ich poziom i sposób przedstawiania.Mało tu fachowych,wyważonych opinii. Ja ,opierając się tylko i wyłącznie na swoim doświadczeniu,polecam ci Neostradę.U mnie odległość od stacji jest ok 1,7 km a jednak stałe,stabilne 6,5 mam i nie narzekam.....

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Na pierwsze pytania odpowiedź otrzymasz pod numerem 193 93 albo 801 505 505. Myślę,że warto zadzwonić i pogadać.Jeśli chodzi o modem czyli Livebox to zdania są różne i zależy do czego poza internetem chcesz go używać.Jeśli masz nie za daleko do ich salonu to na początek radzę modem od nich.To jest koszt chyba 10 zł miesięcznie ale masz wsparcie techniczne a w razie większych problemów reklamujesz i muszą ci wymienić na nowy.Radzę podpisać umowę na rok to w razie złych doświadczeń zmienisz następną i kupisz swój modem.Ja mam trzeci i ten się trafił bo chodzi 2 lata bez problemu i obsługuje mi internet,telefon /połączenia za darmo/i telewizję z satelity.Wiem,że wiele osób pisało o problemach ale tak jak wspomniałem,trzeba brać pod uwagę ilość klientów....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...