Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wojciechpiwo,

Recommended Posts

Witam ! 

Chciałbym kupić komputer do gier(pod streamowanie z gier itp.) za 2900 zł (MAX). Prosiłbym o złożenie mi najlepszego komputera jaki tylko możliwy. Drugie moje pytanie brzmi tak: Czy moglibyście mi wysłać link do jakiegoś dość taniego Monitora FullHD, oczywiście z HDMI, żeby podłączyć konsole :) Z góry dziękuje.

 

  • Zastosowanie komputera: Gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2900zł
  • Których części potrzebujesz?: Cały komputer
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? :Nie zamierzam
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:Tak mam zamiar zamienić mój monitor jest dość stary jakieś 5 lat. Monitor jaki bym chciał to jakiś tani fullhd
  • Specjalne wymagania: Dobra karta graficzna i procesor
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? : Tak ale te części się w 100% nie przydadzą 
Edytowane przez matri5x
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Informacje które powinny znaleźć się w Twoim poście:

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

2900 zł (MAX)

 

Niewygodny budżet :/ 

 

Intel Core i5-4440 /3.1GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/

Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z)

Liteon iHAS124 SATA (black)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Gigabyte Radeon R9 290 OC 4GB DDR5 512bit (1040/5000)

Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

 

3020 zł + kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa 

 

Przy małej dopłacie dostajesz R9 290 o wydajności zbliżonej do GTX 780. Najprostszą opcją zmieszczenia się w budżecie będzie zakup GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Black na start z myślą o dołożeniu kolejnej kości za jakiś czas. Warto inwestować w R9 290 z racji bdb ceny. W tej cenie masz GTX 770, który oferuje znacznie mniejszą wydajność. Poza tym masz obudowę z 4 wentylatorami 120 mm (jeden z nich ma niebieskie podświetlenie LED), regulatorem obrotów i filtrami mesh. Płyta w standardzie mATX z chłodzoną sekcją zasilania, kompletem audio, wew USB 3.0 oraz z dwiema kośćmi biosu. Sprawdzony zasilacz w postaci semimodularnego TT SE 530W z zapasem mocy do takiego zestawu. 

 

 

Monitor jaki bym chciał to jakiś tani fullhd

 

LG 22MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI) - 22 cale FullHD na IPS z HDMI oraz Flicker Safe

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...