Skocz do zawartości

Telefon do 800-850 zł , co polecacie ?


Recommended Posts

Witam , poszukuję telefonu do 800-850 zł , zastanawiałem się nad
SONY XPERIA M2

SONY XPERIA SP
Samsung Galaxy S4
htc desire 610
LG G2 mini
 
może coś dodacie ? , lub pomożecie mi wybrać, który wybrać z wymienionych powyżej . Dodam że interesuje mnie ekran miejszy niż 5' , max 5 . Windows odpada :) Czekam na wasze propozycje 
Link to post
Share on other sites

Polecam Nokia 8800.

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-8800-00.jpg

(o dziwo podpada pod wszystkie twoje wymagania :) )

 

TUTAJ masz jak się zakłada temat -> http://forum.benchmark.pl/forum-32/announcement-16-jak-poprosić-o-pomoc-w-dziale-telefony-komórkowe-i-smartfony/

3) Informacje które powinny się znaleźć w Twoim poście:

  • budżet jakim dysponujesz
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu (kupujesz w sklepie? szukasz okazji na allegro? podpisujesz/przedłużasz umowę z operatorem? (wtedy koniecznie podaj nazwę oferty i kwotę lub listę dostępnych modeli))
  • wolisz nówkę czy może być używany (chcesz być pierwszym właścicielem? pamiętaj jednak, że w cenie nówki zawsze kupisz model o lepszej specyfikacji z drugiej ręki)
  • preferowany rozmiar wyświetlacza
  • preferowany system mobilny (Android, Windows Phone, iOS, bez znaczenia itp.)
  • do czego będziesz używać urządzenia (np. dzwonienie/sms, poczta, internet, muzyka, filmy, gry, robienie zdjęć itp.)
  • najważniejsze wymagania (np. dobra jakość muzyki, ładne zdjęcia, długi czas pracy, dual-sim itp.)
Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Sorry jestem nowy , więc się poprawie : Interesuje mnie telefon do 850 zł :) oczywiście nowy , raczej zakup w komisie , wyświetlacz od 4,5 do 5 cali, wolałbym androida , jak pisałem wyżej windows odpada , telefonu będę używał do różnych aplikacji , internet , messenger , słuchanie muzyki , chciałby aby telefon płynnie chodził , nie zacinał się , potrafił obsługiwać kilka aplikacji jednocześnie ;) , Czekam na odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...